• Reklama

LeEco Le Max 2 X829 EUI - problem ze słabym aparatem

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

LeEco Le Max 2 X829 EUI - problem ze słabym aparatem

Postprzez flipsu » 11 maja 2018, o 00:18

Hej wszystkim!

Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu jak w opisie. Do niczego nie mam zastrzeżeń większych, oprócz jakości robionych zdjęć i kręconych filmików.

Akurat szukam żonie telefonu i na yt trafiłem na filmiki Le Max 2 i biją na głowę jakością te, które ja nagrywam. Tak słabe, ąż nagrywać się nie chce, do dzisiaj myślałem, że te telefony po prostu tak mają.

Każde zdjęcie czy film nie łapie sam ostrości, jeśli nie kliknę palcem na miejsce które ma być wyostrzone to wszystko jest zlane. nawet jak już ustawie to jakość średnia.

To jest kwestia ustawień czy softu? Może ktoś polecić co można z tym zrobić ?

Tutaj link do yt jak u gościa ta kamera śmiga

https://www.youtube.com/watch?v=YWf8LC7Z210&t=51s
flipsu

Telefon:: LeEco Le max 2 x829
ROM: EUI

Reklama

Re: LeEco Le Max 2 X829 EUI - problem ze słabym aparatem

Postprzez zawel » 11 maja 2018, o 10:58

Ciężko powiedzieć, część tych telefonów ma ewidentnie inny aparat niż inne i tam są problemy: widać to po wielu postach ludzi proszących o osobne jądra do alternatywnych ROMów. Kolejna kwestia to aplikacja do nagrywania/robienia zdjęć. Musisz trochę pokombinować: spróbuj wgrać jakiś alternatywny ROM, sprawdź czy nie potrzebujesz dodatkowego jądra, wgraj GCam i zobacz co z tego wyjdzie.
zawel
VIP

Pochwały: 59
Telefon:: Le Max 2 (x829)
ROM: Resurrection Remix O

Postprzez Mrowka221 » 11 maja 2018, o 14:41

Co do autofocusa w wideo to spróbuj włączyć i wyłączyć lampę błyskowa u mnie wtedy zaczął działać co do jakości to też nie mam takiej jak na tym filmie ale zdjęcia już robi ok. Na Romie od Cuoco92 autofokus działa jak należy. Jednak co mnie najbardziej wkurza to dźwięk w trakcie nagrania coś strzela jakbym klepał po mikrofonie. Nie bez powodu te telefony są trochę tańsze zawsze było jakieś ale.
Mrowka221

Telefon:: Le max 2
ROM: small EUI

Postprzez flipsu » 11 maja 2018, o 19:37

Dzięki za rady. Znajdę chwile to wgram nowy rom i napiszę czy pomogło ;-)
flipsu

Telefon:: LeEco Le max 2 x829
ROM: EUI

Powrót do LeTV LeEco