• Reklama

[S] LeEco Le Max 2 X820 6/64 szary

tematy usunięte

[S] LeEco Le Max 2 X820 6/64 szary

Postprzez Ironclad » 27 wrz 2018, o 19:53

Przedmiot: Leeco Le Max 2 X820 6/64 szary
Stan: używany
Cena: 485 z wysyłką
Preferowana forma płatności: gotówka/przelew
Preferowana forma wysyłki: poczta
Allegro: tak, jednak trzeba doliczyć prowizję
Kontakt: PW
Opis:
Sprzedam w 100% sprawny, używany przez siebie do niedawna Le Max 2 X820 6/64, kupiony w banggood 21.11.2017. Nigdy mnie nie zawiódł, ale czas się rozstać. Cały pudełkowy zestaw + oryginalne etui. Ładowarka UK i kabel nigdy nie używane (mam dobre zamienniki). Nigdy nie naprawiany ani nie rozbierany. Stan wizualny oceniam na -5, wyświetlacz bez żadnej rysy, od początku noszony w etui i naklejone szkło hartowane. Posiada drobne mikro ryski na szkiełku aparatu oraz czytniku biometrycznym. Jedynie dolny szlif posiada większe zarysowania ponieważ oryginalne etui go nie zasłania, więc nazbierał trochę otarć, tak to bez żadnych uszkodzeń i zarysowań na obudowie. Wszystko działa, czytnik biometryczny również. Muszę też wspomnieć, że smartfon ma też drobne 2 wady, w prawym górnym i dolnym rogu wyświetlacza na kolorowym tle widoczne są jakby przebarwienia, nie wiem czy to martwe piksele czy coś innego, bynajmniej pojawiło się to jakiś czas temu i się nie pogarsza oraz nie jest to jakoś widoczne, na białym tle praktycznie nie widać, starałem się uchwycić to aparatem, ale ciężko, trzeba się wpatrzeć. Druga wada jest na matrycy aparatu, jakaś plamka, jakby jakiś kurz czy martwy piksel, nie wiem, aparat działa normalnie, robi zdjęcia, nagrywa filmy. Zrobiłem zdjęcie i na tle ściany widać te plamkę na dole. To tyle, jak wspomniałem wszystko działa, śmiga, będzie śmigać i posłuży komuś jeszcze długo. Zważywszy na w/w drobne wady taka cena, myślę że rozsądna bo smartfon ma potencjał i dobre podzespoły, Snapdragon 820 i Adreno 530 dają radę a 6GB RAM LPDDR4 piechotą nie chodzi i robi robotę :)

Telefon ma wgrane recovery TWRP, na życzenie wgram co sobie życzy kupujący, tak by był gotowy do pracy po wyjęciu z pudełka.

Jesteś zainteresowany, pisz na PW.

Poniżej zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan urządzenia.ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Nubia, LeEco

Reklama

Re: [S] LeEco Le Max 2 X820 6/64 szary

Postprzez Ironclad » 30 wrz 2018, o 21:11

Oczywiście, jest możliwość niewielkiej negocjacji ceny, ale w granicach rozsądku :) .

Ironclad
AKTYWNY

Telefon:: Nubia, LeEco

Re: [S] LeEco Le Max 2 X820 6/64 szary

Postprzez Ironclad » 8 paź 2018, o 21:34

Sprzedany.

Ironclad
AKTYWNY