• Reklama

LEAGOO KIICAA MIX 4G Phablet

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: LEAGOO KIICAA MIX 4G Phablet

Postprzez borsooq » 5 wrz 2017, o 11:57

Ja używam jako zastępczy Leagoo Z5. Tania taniocha - dałem za niego w preorderze $29.9.

Na plus:
- dobry głośnik
- dobra jakość dźwięku podczas połączeń
- całkiem długo działa bateria
- aktualizacje OTA

Na minus:
- aparat - tragedia (to chyba jest właśnie cecha wspólna Leagoo - nie znalazłem modelu, żeby był za to chwalony)
- ekran o nikczemnej rozdzielczości (no,a le to taki model)
- reklamy się pojawiły po kilku tygodniach używania.

Ze względu na aparat i reklamy, które sa uruchamiane w stockowym ROMie, nie kupiłbym już żadnego Leagoo, bo ewidentnie jest to cecha wspólna dla produktów tej marki.
Podobnie było w stockowym ROMie w Blackview A8, ale tam jest port Android One i działa zacnie, a tutaj jest tylko port LineageOS, który, co prawda usuwa problem reklam, ale za to masakrycznie ścisza głośnik i dodatkowo powoduje problemy z zasięgiem.
Jak będziesz miał szczęście i sporo ludzi kupi ten model, to może ktoś przeportuje jakiś zacny soft do tego modelu i będzie to działało.

Autor postu otrzymał pochwałę
borsooq

Pochwały: 13
Telefon:: xiaomi

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?