• Reklama

Le Pro 3 unroot

Le Pro 3 unroot

Postprzez damo69 » 23 lut 2017, o 13:33

Witam,

mam zamówiony telefon Le Pro 3 w www.geekbuying.com. Sprzedawca wgrywa zmodyfikowane oprogramowanie z językiem polskim i usługami Google. Własnie się dowiedziałem, że niestety aby tak było telefon musi być zrootowany. Nie ukrywam, że nie jestem szczęśliwy z tego faktu, ponieważ będę używał aplikacji, które wymagają niezrootowanego urządzenia. Stąd moje pytanie, czy istnieje "bezpieczny" sposób na unroot Le Pro 3 i czy podczas tego procesu nie stracę języka polskiego i usług Google? Z góry mówię, że niestety nie mam informacji jakie oprogramowania sprzedawca chce wgrać do urządzenia, z tego co się orientowałem może to być wersja 17s. Kupując nowy telefon wolałbym nie narażać się na ewentualne "uwalenie" telefonu. Z marką LeEco nie miałem wcześniej do czynienia.

Innym rozwiązaniem jest rezygnacja z zamówienia, mam jeszcze chwilę czasu na to.

Proszę o konstruktywne porady cóż powinienem począć.
damo69

Telefon:: MI2S / Le Pro 3

Reklama

Re: Le Pro 3 unroot

Postprzez AMIGAnTOMEK » 28 lut 2017, o 00:04

Kazdy sie da. Wchodzisz w aplikacje SuperSU i w ustawieniach masz pelen unroot. Albo na potrzeby aplikacji uzywasz RootSwitch.apk :)
AMIGAnTOMEK

Pochwały: 1
Telefon:: Lumia 640 LTE

Powrót do ROM'y i modyfikacje