• Reklama

Le Max 2 x820 4/32 gold rose igła

Kupię - sprzedam - zamienię

Le Max 2 x820 4/32 gold rose igła

Postprzez aliwydra » 1 wrz 2018, o 02:25

Typ transakcji: Sprzedaż
Przedmiot: Leeco Le Max 2 x820 4/32
Stan: używany
Cena: 600 pln
Preferowana forma płatności: przelew, odbiór osobisty
Preferowana forma wysyłki: dowolna
Allegro: Możliwe + prowizja - ew. późniejsza ugoda
Kontakt: PW
Zdjęcia: na życzenie zainteresowanego
Opis:

Sprzedam Le Max'a 2, którego używała moja dziewczyna przez okres ok. 6 m-cy, zmieniłem jej na Nubię z17 Lite, bo chciała mieć telefon w kolorze granatowym i nieco mniejszy.
LeMax2 używany był ciągle w etui i ze szkłem na ekranie, które nadal jest w świetnej kondycji (na życzenie zrywam używane szkło przed wysyłką).
Nie lubię określeń typu "używka, ale w stanie jak nowy", bo nie oglądam telefonów pod mikroskopem, ale dla mnie ten jest 6/6, bo jak na używkę praktycznie nie ma śladów zużycia.

Technikalia:
Snap 820
4GB RAM
32GB ROM
kolor rose gold
wersja x820
czytnik palca działa co gwarantuję

Telefon oczywiście nie działa na sofcie z którym przyszedł z Chin, bo to była porażka. Obecnie ma wgrane najnowsze możliwe TWRP i działa na sofcie [STABLE][9.0][UNOFFICIAL] RevengeOS for X82x Pie i działa na nim ekstra, ale na życzenie kupującego wgrywam cokolwiek sobie zażyczy. Na obecnym robi takie antuty https://imgur.com/a/layA5y6
W zestawie oczywiście wszystko co było w kartonie łącznie z przejściówką do gniazdka, a do tego 3 etu typu zwykłe przeźroczyste i nowe szkło na ekran.

Foty dodam jutro, ale zapewniam, że telefon jest igła i jeszcze długo komuś posłuży. Zmiana z przyczyn typowo "zachciankowych" :)
aliwydra

Pochwały: 1
Telefon:: japko

Reklama

Re: Le Max 2 x820 4/32 gold rose igła

Postprzez aliwydra » 1 wrz 2018, o 15:20

Obiecane fotki. https://imgur.com/a/dLB1X2m
Szkło zerwałem ponieważ miałem prośbę o fotki ekranu bez szkła. Nowe szkło jest w zestawie, więc przyszły nabywca sobie nalepi.
aliwydra

Pochwały: 1
Telefon:: japko

Powrót do BAZAR