Latarka za 3 dolary

Oświetlenie, lampy, latarki i światełka z Chin.

Latarka za 3 dolary

Postprzez Pyrek » 11 mar 2015, o 21:42

To i ja się pochwalę, szukałem w miarę małej latarki do zwykłych potrzeb domowo samochodowych i zamówiłem takie coś:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6500841409.html?orderId=65864591018492

Paczka szła 3 tygodnie solidnie zapakowana w koperkę i folię bombelkową.

Posiada 3 tryby świecenia, mocny słaby i przerywany, z możliwością zawężenia pola oświetlania.
Zasilana jest z 3 baterii AAA.

Cena 3,59 usd

mała prezentacja :)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BTAvIPf1geQ[/youtube]

Autor postu otrzymał pochwałę
Pyrek

Pochwały: 1
Telefon:: HTC

Reklama

Re: Latarka za 3 dolary

Postprzez kajetan » 15 mar 2015, o 16:38

Witam :)
Trochę się wypowiem na temat latarek z zoomem. :) Nie wiem o tym duzo, jedynie tyle ile wyczytałem na forum o latarkach. Po pierwsze zoom, fajna sprawa bo można ,,zwiększać'' zasięg itp. Ale bardzo dużo światła z diody nie trafia na soczewkę i się marnuje, tam są diody o dużym kącie świecenia. Kolejna sprawa to odprowadzanie ciepła z tejże diody. Czy po dłuższym czasie świecenia na full mocy robi się chociaż ciepła? Jeśli nie to bardzo źle. Też mam latarkę z zoomem, zakupiłem ja zanim poczytałem i trochę żałuję (choć światła daje sporo). Już po minucie świecenia połową mocy jest ciepła, a po dłuższej chwili na full jest dosłownie gorąca. Raz zapomniałem ją wyłączyć i jak dotknąłem to się sparzyłem (tak, była aż tak gorąca). Ale jeśli obudowa robi się gorąca to nie źle, a wręcz przeciwnie, oznacza to ze ciepło z diody jest dobrze odprowadzane (ja trafiłem na model z dobrym radiatorem). W pewnym sensie kupno takiej latarki to marnotractwo, ale jeśli za 3 dolce to nie jest źle. Ew. mozna dać większą soczewkę aby łapała więcej światła.
Pozdrawiam.
kajetan

Telefon:: samsung
ROM: nie ma

Powrót do Oświetlenie, Lampy, Latarki, światełka