Ładowarka samochodowa

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Ładowarka samochodowa

Postprzez zarik » 15 sie 2016, o 15:53

Hej,
Poszukuję dobrej ładowarki samochodowej na minimum 2xUSB, takiej która rzeczywiście ładuje a nie utrzymuje stan baterii. Mam już swojego faworyta tj Roidmi tyle, że głównie zależy mi na ładowaniu. I nie wiem czy warto dopłacać do dodatkowych funkcji..

Przy okazji, by się zdały jakieś dobre kable do kompletu.
Może ktoś już zgłębił temat będę wdzięczny za podpowiedzi.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
zarik

Telefon:: samsung

Reklama

Re: Ładowarka samochodowa

Postprzez piotr469 » 15 sie 2016, o 16:12

https://banggood.app.link/cX99khitRv
Quick charge 2.0, kabel dwustronny, a jeszcze możesz obniżyć cenę jakimś kuponem - np. jest tam strona promocyjna teraz, za jej udostępnienie jest 10%. Jeśli masz tam pierwsze konto to teraz chyba dają 10$ zniżki za minimum 30$ zakupu

Wysłane z Redmi Note 3 Pro
piotr469

Pochwały: 4
Telefon:: Sony Ericsson

Re: Ładowarka samochodowa

Postprzez j4c0b » 16 sie 2016, o 14:07

Mam ten model z Banggooda ale z innej oferty bez kabla.
http://www.banggood.com/Qualcomm-Certif ... 23850.html kupiłem 2 w różnych kolorach coby obsłużyć drugi rząd siedzeń:).
Note4 z włączona nawigacją i grającym spotify przez 4h podróży startując z poziomu połowy bateri doładował się do 100%.
Wcześniej przy 100% na innej ładowarce po tym czasie był już rozładowany i trzeba było zmieniać baterię.
Ładowarka dzięki QC2.0 dostarcza smartfonowi więcej niż on zużywa, dodatkowo z drugiego gniazdka usb ładuje się iphone.
Po podróży ładowarka ledwo ciepła a nie parząca jak w jakimś innym chłamie którego nazwy nie pamiętam bo leciało od razu do kosza po zakupie blitzwolfa.
j4c0b

Pochwały: 4
Telefon:: note4

Powrót do Akcesoria