• Reklama

Ladowanie , polaczenie usb

Ladowanie , polaczenie usb

Postprzez cruise_r » 18 mar 2018, o 02:17

Witajcie. Na wstepie przyznam ze jest to moja kolejna P1 ( pozostale skradzione ) Wiem ze nie ten dział - mowa o Lenovo , jednak podejrzewam ze problem jest bardziej ogólny
Telefon pracuje na S135 ...
Mam wrazenie prze problem pojawil sie po wpieciu telefonu do transmitera w samochodzie u znajomego ( usb ) ( Mam wrazenie )

Nie dziala Rocket Charge , oraz telefon nie zostaje wykryty pod PC.
Naladowanie 5000 baterii bez funkcji r.c trwa ... niezaleznie od ladowarki ( orginalne dwie sztuki ) , inne - bez znaczenia ok 29 h
Lepiej jest pod ladowarka samochodowa 2.1 A
Normalnie ladowal sie w okolo 50 min od zera do 100 procent.
Mam wrazenie ze telefon nie przechodzi , nie uruchamia funkcji R.C oraz nie rozroznia trybu w ktorym powinien pracowac - tak jakby caly czas byl w trybie USB - ladowanie , czyli male natezenie.

Przy wejsciu z poziomu telefonu - opcja PAMIEC w ustawieniach -POLACZENIE USB z komputerem - jest wygaszona.

Oczywiscie wejscie w QFIL - celem zmiany softu jest niemozliwe .
Kolejna sprawa ( podlaczajac pod PC ) nie ma mozliwosci wyboru trybu MTP , Kamera , Ladowanie - z automatu jest tylko ladowanie.
Po usunieciu sterownikow usb w komputerze , ponowym skanowaniu zmian w sprzecie - instaluje sterowniki i wyswiela menadzer polaczenia ( kamera mtp itd ) jednak tylko jeden raz i pomimo wyboru pozostaje na ladowaniu .
Jakies rady ?
cruise_r

Telefon:: p1 p2 a970
ROM: s135

Reklama

Powrót do Huawei