• Reklama

Kupowanie z ali przez apke na androidzie.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Kupowanie z ali przez apke na androidzie.

Postprzez hellhammer » 17 kwi 2015, o 12:02

Witam, szukam jakiegos faq kupowania z aliexpress poprzez aplikacje na androida.
Kupował ktoś coś przez, nią? Jask zmienić adres na który ma być dostawa? Bo przypisuje odrazu pierwszy z listy ;/ a wyalać nie zamierzam. Istnieje na to sposób?
Jak z płatnościa karta itp?
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Reklama

Re: Kupowanie z ali przez apke na androidzie.

Postprzez atoh » 17 kwi 2015, o 14:14

Adres dodajesz przez my aliexpress-klik na swoje imię i nazwisko-shipping address-add new address. Podczas płatnosci wybierasz kartę, wpisujesz dane z karty i gotowe.
atoh

Pochwały: 1

Postprzez hellhammer » 17 kwi 2015, o 14:30

Adres wiem jak sie dodaje. Mam ich wpisane 10 . Problem w tym ze z automatu w apce wybiera pierwszy, a ja chce np inny. A nie chce dodawac koeljnego lub kasowac tych przed tym ktory mi odpowiada
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez atoh » 17 kwi 2015, o 21:23

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - chcesz zmienić domyślny adres dostawy, który z automatu ma być wstawiany przez ali? Jeśli tak, to po kliknięciu shipping address klikasz w prawym górnym rogu na ikonkę długopisa, pojawi się lista dodanych przez ciebie adresów. Klikasz na ten, który chcesz ustawić jako domyślny (nie na kwadrat, tylko na konkretny adres) pojawi się pole edycji adresu i tutaj tylko dajesz na save - ten adres zostanie ustawiony jako domyślny. Po tej akcji, najlepiej uruchom apkę ponownie, aby odświeżyło wprowadzone zmiany.
atoh

Pochwały: 1

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI