• Reklama

Kupno no Aliexpress - kilka pytań.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Kupno no Aliexpress - kilka pytań.

Postprzez MarioWRZ » 1 sty 2017, o 21:45

Witam. Na wstępie chciałbym poinformować, że jeżeli piszę w nieodpowiednim dziale to prosiłbym o przeniesienie wątku do odpowiedniego działu.

Chciałbym kupić telefon poprzez Aliexpress - interesujący mnie model znalazłem u sprzedawcy Hong Kong Goldway, a z tego co czytałem jest to solidny sprzedawca. Mam jednak kilka pytań, gdyż nigdy wcześniej nie kupowałem przedmiotów w tym serwisie/sklepie.

1. Na Aliexpress jest opcja płacenia poprzez przelewy24. Chciałbym zapłacić za przedmiot przelewem tradycyjnym (wypełnienie druczku i zaniesienie go razem z pieniędzmi na pocztę/bank). Czy po wykonaniu przelewu i dotarciu pieniędzy do Aliexpress dostanę od nich jakieś powiadomienie o tym, że pieniądze dotarły? Jak tak to gdzie (na maila, poprzez konto na Aliexpress)?

2. Jak działa na Aliexpress proces wysyłki? Czy sprzedawca wysyła przedmiot po otrzymaniu od Aliexpress tych pieniędzy które przelałem, czy pieniądze dostaje dopiero po wysyłce przedmiotu?

3. Czy opcja wysyłki Seller's Shiping Method posiada monitoring przesyłki (u sprzedawcy Goldway)?

4. Powinienem o czymś istotnym jeszcze wiedzieć podczas dokonywania zakupu?

Trochę się rozpisałem, ale chciałem dokładnie opisać o co mi chodzi. Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi. :)
MarioWRZ

Telefon:: Microsoft

Reklama

Re: Kupno no Aliexpress - kilka pytań.

Postprzez blue_voyager » 1 sty 2017, o 21:47

Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI