• Reklama

Który z nich należy wybrać: UHANS A6 lub Leagoo M8?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Który z nich należy wybrać: UHANS A6 lub Leagoo M8?

Postprzez smithellison » 25 cze 2017, o 21:16

Który z nich należy wybrać: UHANS A6 lub Leagoo M8?
UHANS A6 przyciąga wiele uwagi od jego początkowej wycieku, takie jak jego 4150mAh baterii, pełna laminacja 5.5-calowy ekran i aparat Samsung, aż do jego ostatecznego uruchomienia. Jednak istnieje dylemat, że potencjalnych nabywców stoją z: jest to dość mocno wyścig między UHANS A6 i m8 Leagoo zgodnie ze specyfikacją mniej więcej równolegle. Oto porównanie, dokonanych zakupów Przewodnik recenzenta.
Obrazek
Po pierwsze Leagoo M8 jest trochę tańsze niż UHANS A6, w międzyczasie, w porównaniu do A6 w 5.5-calowy ekran, jest wyposażony w większy ekran, który jest tak zwane 5,7 cala.

Niemniej jednak zamiennych z podobieństwa i powyższych rozbieżności, poniżej porównania również warto zobaczyć.
OS: UHANS A6 jest uzbrojony w magazynie Android 7.0, co oznacza, że oprogramowanie nie jest łagodzona przez dostawcę usług, użytkownicy mogą cieszyć się czystym UI, znacznie bardziej zaawansowany, stabilny i energooszczędne działanie. Zamiast najnowszy system Leagoo M8 wyposażone są tylko Freeme system operacyjny oparty na Android 6.0.
Obrazek
Bateria: Pojemność baterii zazwyczaj pochodzi z dużych objętości. Leagoo m8 są wyposażone w akumulator 3500mAh podczas UHANS A6 jest ładowany z 4150mAh jeden. Jak pokazują zdjęcia, Leagoo M8 baterii wygląda jak do wyposażone są w większą objętość niż A6 na pierwszy rzut oka, jednak prawda jest taka że A6 baterii jest znacznie bardziej grubsze i cięższe niż M8's.

Obrazek
Obrazek
Mimo, że akumulator Leagoo M8 jest 11g lżejszy od UHANS A6, M8's unibody jest 19g cięższe niż A6. Ale dlaczego? Faktycznie A6 jest stosowane z rama ze stopu aluminium światło niż M8 jest kłopotliwe stopu cynku, jeden. Do pewnego stopnia wyjaśnia również rozbieżność w cenach.
Obrazek
Laminowanie Technologia ekranu: Sprawdź zdjęcia poniżej znajdziesz się, że wyświetlanie A6 jest zintegrowany z jego unibody podczas ekranu Leagoo M8 jest oddzielone wklęsły krawędzi i greyer wewnętrznego. Różnica jest przypisane do rzemiosła laminowanie inny ekran. I przyjętego z pełni laminowany ekran wygrywa nad nie pełni laminowane zachowanie koloru i obrazu jasność. To znaczy, A6 działa lepiej w efekt.
Obrazek
Obrazek
Pasek nawigacji: Pasek nawigacyjny wirtualnych sprawia, że zwięzłe Leagoo M8 i jakoś niewidoczne przyciski Powiększ rozmiar ekranu wizualnie. Zamiast przyjęcia wirtualne projektowanie UHANS A6 odziedziczył tradycyjnych fizycznych przycisków. Jak na zdjęciach, to z otwartymi ustami, aby znaleźć, że Leagoo M8 5,7 calowy jest faktycznie featuring mniejszy wyświetlacz dostępne niż 5.5-calowy UAHNS A6 z wirtualnych przycisków pojawiały się. W sumie, to zależy od preferencji klientów wybrać, który projekt pasuje do nich lepiej.
Obrazek
Wiele dotknięciem palca: Dlaczego mówimy o funkcji wielu dotknięciem palca? To dlatego, że więcej palców pojemnościowy ekran jest wrażliwy na w tym samym czasie, więcej wygody i dokładność to przyniesie do gry lub operacji w aplikacji. W tym względzie UHANS A6 jest ustawiona z dotyku 10 palcami, natomiast M8 jest 5.
Obrazek
GPS: GPS jest coraz bardziej staje się koniecznością dla współczesnych ludzi, podczas gdy siły sygnału oznacza wszystko do nawigacji GPS. Badania podjęte przez recenzenta jest zakończyła zdjęcia poniżej. Dane zostały zebrane podczas pozycjonowania 2 telefony w tym samym miejscu: siła sygnału UHANS A6 jest stale powyżej 30 i Leagoo M8 jest zawsze utrzymywał się około 20. Co więcej A6 ma 9 sygnały dostępne, natomiast M8 jest 8. Na pewno A6 jest zwycięzcą w odbiór sygnału.
Obrazek
Pamięć RAM: Oba smartfony wyposażone są w 2GB pamięci RAM, ale co to jest prawdziwy pamięci? Recenzent rozpoczyna testowanie bez zmiany oryginalnego ustawienia telefonu i nie kolejne aplikacje zainstalowane. Z czystego interfejsu użytkownika i oprogramowanie Non przekupiony Android 7.0 brak zapasów, który UHANS A6 wyposażony jest ostateczną Wyzwoliciela, który oferuje użytkownikom bardziej wiarygodne, gdy dostępna pamięć. Oczywiście, to szkoda że Leagoo M8 jest wciąż towarzyszą jej staromodny brat-Freeme OS w oparciu o Android 6.0.
Obrazek
Tylną pokrywę rzemiosła: Leagoo M8 oferuje szczotkowane i błyszczące okładki, co sprawia, że czuje się śliski i fajne w ręce. Jednak Wadą jest to, że przyciąga również odciski palców. Przeciwnie UHANS A6 jest rozpylany z specjalizuje się podczas rzadkich puch farby, co sprawia, że kopię matowy. Uczucie kolizji między ręce i telefon jest wyjątkowy, użytkownicy mogą się poczuć tekstury na plecach. W międzyczasie matowe wykończenie zazwyczaj sprawia, że dobre wyniki w opieraniu odcisków palców.
Obrazek
Jeśli nadal się wahają, wybierając jeden z kandydatów, następnie Zapraszam do sprawdzenia więcej informacji, UHANS A6: https://www.tomtop.com/others-cell-phon ... l?aid=FB77 Leagoo M8: https://www.tomtop.com/leagoo-32/p-p168 ... l?aid=FB77
smithellison
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 kwi 2017, o 21:12
Telefon:: Huawei P8

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

  • Reklama