• Reklama

Komentarze - wystawianie

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Komentarze - wystawianie

Postprzez Lechu02 » 21 lis 2014, o 12:12

Witam wszystkich użyszkowników:)
Przeszukałem forum i nie widzę więc zwracam się do Was z zapytaniem, może ktoś wie i podpowie. Mianowicie sprawa jest niby banalna. Potwierdzamy odbiór przesyłki wystawiamy komentarz i transakcja zakończona.
Mój problem, ale zapewne nie tylko. Potwierdziłem odbiór przesyłki ale po krótkim zastanowieniu, że mój poziom angielskiego nie pozwala na opisanie tego co bym chciał, cofnąłem stronę aby pozostawić to na później. Niestety po tym ruchu transakcja została zamknięta i już nie widzę możliwości powrotu do wystawienia opinii.
Być może się mylę, czy ktoś zna rozwiązanie?
:shock:
Pozdrawiam wszystkich użyszkodników:)
Lechu02

Pochwały: 3
Telefon:: Armani
ROM: armani_45.0v5

Reklama

Re: Komentarze - wystawianie

Postprzez blue_voyager » 21 lis 2014, o 12:20

My Aliexpres - Manage Fedback - tam masz wszystkie transakcje do których możesz wystawić fedback.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez Lechu02 » 21 lis 2014, o 17:03

I bardzo dziękuję za podpowiedź. Zapewne przyda się ona nie tylko dla mnie ale i innych.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam wszystkich użyszkodników:)
Lechu02

Pochwały: 3
Telefon:: Armani
ROM: armani_45.0v5

Postprzez bartazzz » 21 lis 2014, o 17:04

rozwiązane. Zamykam
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI