• Reklama

karta w kantorze alior bank - eur gdzei robic zakupy

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

karta w kantorze alior bank - eur gdzei robic zakupy

Postprzez termitek12 » 7 paź 2017, o 19:06

Witam. Jakis czas temu zalozylem karte EUR. Chcialbym teraz ja sprawdzic i cos taniego zamowic (aby zobaczyc jak i czy to to dziala oraz nie poniesc oplat za wydanie karty).

Gdzie moge zamowic cos taniego np... kieszen do laptopa z dvd na hdd-sata za euro? Jak chcialem zalozyc konto na amazonie to chca listowego - papierowego potwierdzenia konta, chyba ich ktos tam w glowie trzepie. Jak patrze na e-bay to sa same paypale, na aliexpress sa dolary. Gdzei mozna cos zamowic aby nie wykosztowac sie na wysylce do polski?
termitek12

Pochwały: 1
Telefon:: raran

Reklama

Re: karta w kantorze alior bank - eur gdzei robic zakupy

Postprzez Boomszakalaka » 7 paź 2017, o 19:13

Zmień walutę na AliExpress na Euro i płać w euro, proste.

Wysłane z mojego Hi10 Pro przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Postprzez termitek12 » 7 paź 2017, o 21:09

HAha nie wiedzialem, ze tak mozna, dzieki!
termitek12

Telefon:: raran

Postprzez existe » 7 paź 2017, o 21:10

ebay w prawie calej europie - jest w euro i mozna tam cos dla siebie znalezc
ponadto wiele chinskich sklepow ma rozne waluty i mozna wybrac euro w tym ali
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez JJFlash » 10 paź 2017, o 15:44

Boomszakalaka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tylko policz czy ci się to opłaca. Na moje oko będziesz w plecy na spreadzie walutowym pary euro/usd. Ceny w dolarach są wyjściowe. Lepiej założyć kartę w usd. spread niby niewielki nie taki paskarski jak w naszych bankach ale około 1,6% w plecy. Niektóre cashbacki dają niewiele więcej a ludzie tak dokładnie kalkulują gdzie lepiej
JJFlash

Telefon:: Cool 1

Postprzez Boomszakalaka » 10 paź 2017, o 20:02

Przez pewien czas na Ali płaciłem tylko w EUR, tak się akurat złożyło że miałem sporo waluty. Ceny rzeczywiście tak jak piszesz wyjściowo są w USD także płacąc w EUR jest się stratnym - przy zakupie czegoś taniego różnica będzie bardzo niewielka ale sama Twoja uwaga bardzo przydatna - warto o tym wiedzieć.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI