• Reklama

Kabura do telefonu z naturalnej skóry, gdzie kupić?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Kabura do telefonu z naturalnej skóry, gdzie kupić?

Postprzez ded » 22 sie 2015, o 23:06

Poszukuję kabury do telefonu ale zależy mi aby była dobrej jakości i najlepiej z naturalnej skóry. Do tej pory miałem kilka sztuk Krusell Hector i chciałbym coś podobnego, tylko lepsze jakościowo. Dwie szlówki na pasek, klapka z magnesem i to wszystko. Kolorystyka stonowana, żeby do bardziej eleganckiego stroju też pasowała. Niestety te Hectory wytrzymują mi rok-dwa, koło skóry nawet nie leżały więc wycierają się brzydko. Wynalazki typu Forcell to po miesiącu są do wyrzucenia. Szukam czegoś lepszego jakościowo, myślę, że jeśli będzie z naturalnej skóry to wytrzyma trochę dłużej. Mój telefon to Moto X 2nd gen ale to raczej uniwersalne kabury, dobiorę sobie rozmiar. Prosiłbym o jakiś link, jeśli ktoś ma sprawdzony produkt, bo "geniuine leather" to dla Chińczyków znaczy coś zupełnie innego niż dla mnie. Cena do 200 zł ale za tyle to już bym chciał żeby była solidna.

Sugerując się ceną i wyglądem wstępnie znalazłem dwie aukcje:
http://www.aliexpress.com/item/100-Newe ... 80029.html
http://www.aliexpress.com/item/Freeship ... 71947.html
ded

Pochwały: 3
Telefon:: Moto G

Reklama

Re: Kabura do telefonu z naturalnej skóry, gdzie kupić?

Postprzez ded » 28 sie 2015, o 20:07

W związku z zerowym odzewem i tym, że moja kabura już się konkretnie sypie wziąłem tą z drugiego linku. Ma dziurkę od spodu do podważania telefonu z i trochę mniejszą długość, która bardziej pasuje do mojego telefonu. Wyściółka wygląda też na jakiś lepszy materiał i do tego schowane magnesy. Sam jestem ciekaw jakości ale faktura skóry na fotkach jest różna na każdym z kawałków więc może faktycznie będzie to naturalna skóra... Na pewno dam znać jak dostanę i zacznę użytkować.
ded

Postprzez Flyagaric » 28 sie 2015, o 20:24

No, bo i pewnie, że na Ali, ale to czysta loteria. Póki nie dostaniesz, to nie będziesz wiedział, czy to prawdziwa skóra.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez existe » 28 sie 2015, o 20:51

zerowy odzew byl tez zapewne spowodowany tym, ze o gustach sie nie dyskutuje
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez ded » 30 sie 2015, o 10:07

W sumie kabury chyba są mało popularne ale ja nie wyobrażam sobie nosić telefonu w kieszeni. A te wszelkiej maści etui to mnie odrzucają... Ale tak jak piszesz, dla każdego coś miłego.

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka
ded

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI