• Reklama

JiayuG3S THL-W100 czy Lenovo a820?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

JiayuG3S THL-W100 czy Lenovo a820?

Postprzez krzys59 » 16 lip 2013, o 21:55

Witajcie
Chcę kupić któryś z telefonów Jaiyu G3S, THL W100 lub Lenovo a820.
Nie zależy mi na rozdzielczości HD, wystarczy qHD, wszystkie są 4,5 cala, różnią się ceną, baterią i firmą, ale czy czymś jeszcze?
Lenovo wychodzi najtaniej, ale jedna bateria, 2000mAh, THL trochę drożej, ale dwie bateria i parę dodatków, JiaYu najdrożej, ale największa bateria.
Procesory wszędzie te same, pamięć podobna, z GPS pewnie wszędzie te same problemy. Telefon ma służyć raczej do dzwonienia niż do grania, trochę ebook, jakaś gra, ale raczej prosta, GPS tak, choć nie jest to wartość krytyczna. Rozrzut cenowy jest od 150 do 185$ zależnie od modelu i sprzedawcy.
Osobiście skłaniam się do THL, ale ....
Zależy mi na w miarę dobrym wsparciu w nowych romach, pełnym dostępie do Google Play, i wolałbym nie nosić do pracy ładowarki :-)
Każda z cen jest do przyjęcia, więc nie jest to najważniejsze kryterium. Raczej stabilność pracy, dostępność aktualizacji. Aparat fotograficzny nie jest najważniejszy więc jakość zdjęć nie jest najważniejsza.
Jakieś sugestie?
krzys59

Reklama

Postprzez Niejeden z nas » 16 lip 2013, o 22:25

Jiayu. Mam - jest pancernie wykonany, posiada gorilla glass, platik wysokiej jakości a obwódka z aluminium, spasowany bardzo dobrze, nic nie skrzypi, lata itp, świetny ekran, używam go normalnie w życiu codziennym, gadanie smsowanie i dość sporo wifi. Ładuję go co drugi wieczór na noc. GPS łapie mi momentalnie, android 4.2.1, język angielski (nie znam tego języka ale wszystko jest tak intuicyjne, że nie mam problemu). Używam go po prostu bez żadnych ingerencji programowych - w takiej wersji jak przyjechał, ma to co potrzebuję.
Wady: ja nie lubię dużych telefonów i dla mnie jest duży.
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV

Powrót do Jaki telefon kupić ?