Switch to full style
Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.
Odpowiedz

Re: Jiayu G2F z WCDMA już do kupienia

27 cze 2014, o 11:59

No tak wyszło, że mam +/- 300zł i chce kupić jakiegoś chińczyka 4 rdzenie 1GB RAM jako przejściowy telefon, a pod koniec roku kupić sobie Asusa Zenfona 5 z atomem 2x 2GHz i 2GB RAM ;) Moglibyście wrzucić jakiegoś linka do zaufanego sprzedawcy z wersją 3G na Europie

P.S ten przejściowy telefon jest mi potrzebny bo nie mogę wytrzymać już z moim leciwym LG P500 nawet na customie

Re: Jiayu G2F z WCDMA już do kupienia

27 cze 2014, o 12:50

Jak zaufany to Hong Kong Goldway:
http://www.aliexpress.com/store/product ... 48566.html

Re: Jiayu G2F z WCDMA już do kupienia

27 cze 2014, o 13:26

Ja mogę polecić Shenzhen Matrix Technology Co., Ltd.
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 92747.html
Brałem u nich Jiayu G4S.

Re: Jiayu G2F z WCDMA już do kupienia

27 cze 2014, o 15:31

Powiedzcie mi jak to jest z tymi sprzedawcami na Ali? Bo tu widzę, że kolega podał mi link do sprzedawcy, który nie ma dużo zamówień, a jak jest z tymi którzy mają ich sporo? np. coś takiego http://www.aliexpress.com/item/4-3-inch ... 61482.html 109 dolców za telefon z case oraz 8GB kartą? Ogólnie jedyny ból jaki odczuwam z tym telefonem to ta rozdzielczość która mogłaby być taka jak w wersji chińskiej czyli HD ;) Chociaż za tą kase to nie ma co narzekać.

Re: Jiayu G2F z WCDMA już do kupienia

27 cze 2014, o 15:42

Ci którzy nie mają dużo zamówień mają szansę być oszustami, mogą to też być sklepy zaczynające sprzedaż ale skąd masz o tym wiedzieć. Dlatego lepiej kupować kilka dolarów drożej ale od sprzedawców z większą ilością zamówień (1000+). Sprzedawca podany przez Ciebie jest ok :).

Re: Jiayu G2F z WCDMA już do kupienia

28 cze 2014, o 08:54

krzaki, chyba pomylilo Ci sie z ogolnym feedbackiem sprzedawcy. Liczba zamowien okresla popularnosc danego przedmiotu. Moze sie okazac, ze ten sam sprzedawca, na innym pr,edmiocie ma duzo zamowien, bo dal lepsza cene, albo jakies dodatki.
Nalezy oprocz feedbacku sprzedawcy sprawdzic feedback dla produktu, ktory Cie interesuje.

Re: Jiayu G2F z WCDMA już do kupienia

2 lip 2014, o 11:48

Teraz mam dylemat, bo jednak znalazłem konkurencje w cenie jajka, mianowicie jiayu g2f vs doogee dg800? Dajcie mi kilka powodów który telefon jest lepszy i bardziej opłacalny. Z góry dzięki

Re: Jiayu G2F z WCDMA już do kupienia

2 lip 2014, o 15:02

Doogee DG800 zwany również Valencia DG800 posiada
WCDMA850/2100
baterię 2000mAh
ROM 8GB

a Jiayu G2F
WCDMA900/2100
baterię 2200mAh
ROM 4GB

Re: Jiayu G2F z WCDMA już do kupienia

2 lip 2014, o 15:33

dodatkowo DG ma KitKata i dotykowy tylny panel ^^

Re: Jiayu G2F z WCDMA już do kupienia

2 lip 2014, o 23:06

a na Jiayu G2F nie ma czasem też się pojawić niebawem kit kat?

Re: Jiayu G2F z WCDMA już do kupienia

3 lip 2014, o 00:36

Telefon mam od poniedziałku, wszystko ładnie śmiga... Dzisiaj przy logowaniu na facebook'a na kompie wyskoczyła mi informacja, o próbie zalogowania się na konto z Korei. Tak sobie pomyślałem, czy może mieć to związek z fonem (nawet jeżeli nie miało, to ciekawe rezultaty...)
Ściągnąłem GDATA Internet Security i przeskanowałem... W 3 aplikacjach zainstalowanych fabrycznie były takie wirusy:
Jakaś chińska aplikacja (logo - niebieska tarcza) - Android.Trojan.Spambot.T
Device Management - Android.Trojan.InfoStealer.DK
Jakaś chińska aplikacja (logo - robaczek na żółtym tle) - Android.Application.Dowgin.AQ
Oczywiście nie da się tego pozbyć, czas na zmianę roma.

Re: Jiayu G2F z WCDMA już do kupienia

3 lip 2014, o 17:47

Polecam zrootować np. framarootem i usunąć aplikacje za pomocą Titanum backup
Odpowiedz