• Reklama

Jakiego romu używasz w swoim V967s

ROM'y i modyfikacje dla telefonów ZTE

Jakiego romu używasz w swoim V967s

Postprzez killjoy » 31 mar 2014, o 11:29

Napiszcie proszę jakich romów używacie w swoich telefonach i opiszcie krótko jak telefon na nich pracuje.
killjoy

Telefon:: neo v

Reklama

Re: Jakiego romu używasz w swoim V967s

Postprzez bartazzz » 31 mar 2014, o 11:38

pewnie najbardziej popularny jest max flavour. Po zainstalowaniu widać że rom jest dobrze zoptymalizowany
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 99
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez CasualLounge » 1 kwi 2014, o 16:21

Odkopuję. W związku z powyższym czym się różnią: MIUI i Max Flavour ? Co będzie lepszym wyborem ?
CasualLounge

Telefon:: Samsung

Postprzez bartazzz » 1 kwi 2014, o 16:39

CasualLounge napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

max flavour to zoptymalizowany rom oparty na zwykłym anroidzie. Miui to autorska odmiana androida wprowadzająca nową funkcjonalność i ciekawy wygląd -> jest bardzo płynny i funkcjonalny,.
u MIUI poczyta tu:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
bartazzz
VIP

Postprzez CasualLounge » 1 kwi 2014, o 16:51

A jeszcze moglibyście mi wytłumaczyć kwestię aktualizacji? Bo np siostra ma Galaxy S3 i jej android aktualizuje się co jakiś czas automatycznie.

A w MIUI i Max Flavour rozumiem, że aby zaktualizować trzeba śledzić nowe wersję i wgrywać od nowa tak?
CasualLounge

Postprzez bartazzz » 1 kwi 2014, o 16:53

Niektore wersje posiadaja ota czyli automatycznie aktualizacje ale musisz poszukać takiego romu

Wysłane z mojego 2013023 przy użyciu Tapatalka
bartazzz
VIP

Postprzez CasualLounge » 2 kwi 2014, o 10:11

Wczoraj wgrałem Max Flavour, ale muszę powiedzieć, że jestem rozczarowany... :\ Nadal nie można rozmieszczać ikon w menu, każdej tapecie towarzyszy napis wodny 'carliv', widgetu Google nie można usunąć, a w menu brak opcji Upload, która widniała w fabrycznym android. Miałem 'jakiegoś' 4.2.1 i tamten wyglądał lepiej.

Wracam do niego, sprawdzę czy opcja Upload działa i faktycznie aktualizuje soft, tak jak jest to np w Samsungach a jeśli nie no to MIUI...
CasualLounge

Postprzez skawin » 2 kwi 2014, o 15:01

Jest kilka softów do wyboru, max flavour, max smart, max blue to softy od Carliva które już niestety nie są rozwijane, są także Levaos (po angielsku) a takze fajny sofcik z samsunga Note3 który mam wrzucony i go polecam (fajny, stabilny, wsjo działa). Co do Miui to kilka osób ma ale opinie sa rózne, jedni go chwalą inni mówią że szybko drenuje baterię i są problemy z wyświetlaniem kto dzwoni. Plusem że sa co tydzień aktualizacje.

Opcja upload w naszych fonach nie będzie aktualizowała ci softu, pozostaje jedynie wrzucenie całego romu
skawin

Pochwały: 1

Postprzez Michu_121 » 5 mar 2015, o 22:39

Ja w swoim ZTE posiadam MIUI. To co rzuca sie po kilku dniach korzystania to fakt, że bateria wytrzymuje 2 dni nawet podczas grania (łącznie ze 2 godzinki). Na innych systemach bateria nie trzymała tak długo. Tak jak napisał skawin: jest czasem problem z wyświetlaniem kto dzwoni. Widać numer a nie widać nazwy dzwoniącego. Wcześniej miałem jeszcze Max Flavour, Max Smart i jeszcze jakiś, ale nie pamiętam jaki. Spośród tych wszystkich MIUI jest jak dla mnie najlepszy. A wracając do problemów z systemem to nie działa podłączenie USB do komputera (może akurat u mnie, ale mi to nie potrzebne, wszystkie ważne dane przesyłam przez chmurę).
Michu_121

Telefon:: ZTE v967s
ROM: MIUI 4.8.29

Postprzez CHINA » 21 mar 2015, o 01:32

jaki jest najświeższy, najbardziej czysty andek, dobrze spolszczony, na V967 ?
CHINA

Powrót do ROM'y i modyfikacje