• Reklama

Jaki telefon wybrać (3 modele)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jaki telefon wybrać (3 modele)

Postprzez mlimlen » 2 sty 2018, o 11:59

Nie bierz tego szajsu od leeco wyświetlacze się psują od noszenia w kieszeni.
mlimlen

Telefon:: LG G3

Reklama

Postprzez Flyagaric » 2 sty 2018, o 13:44

A ty co możesz powiedzieć na ten temat, skoro do czynienia miałeś tylko z Cool 1??
Jak ktoś kupuje spory (5.5 cala) smartfon, to raczej wie jakiego rodzaju problemy przed nim - miejsce w kieszeni, to raz. Dwa, nikt tu jeszcze nie przyszedł z uwagą o łatwo pękających ekranach z X626, więc jak chcesz gdzieś wylewać żale, to jest wątek o Cool 1. A, ty nie już tam z nimi byłeś, więc może ogranicz się do pisania na temat!
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 132
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez mlimlen » 2 sty 2018, o 16:42

Żałosny jesteś człowieku pisze to co wyczytałem na forum i z czym sam miałem do czynienia. Nie ja pierwszy się żale że cool ma problem z pękającymi wyświetlaczami nowy na forum jesteś czy co? LaMax2 jest tak samo zbudowany tak samo klejony wyświetlacz do korpusu więc jest to jeden shit. Bez sensu nabijasz posty.. i bronisz tego chińskiego chłamu.
mlimlen

Telefon:: LG G3

Postprzez Ironclad » 2 sty 2018, o 18:31

mlimlen napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bredzisz. Nie nazywaj tego chińskim chłamem bo takowym nie jest. W Polsce mamy jakieś rodzime lepsze od tego "chłamu"? Znajdź coś lepszego w tej cenie, proszę. Rozumiem, że po tym, że Le Max 2 ma tak samo klejony wyświetlacz, jak Cool 1 wnioskujesz, że musi on tak samo pękać i dlatego uważasz go za shit, no gratulacje.

Wysłane z mojego NX595J przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Nubia, LeEco

Postprzez jeedek » 2 sty 2018, o 20:00

Miałem Cool 1 a bracki ma dotychczas - ekrany mamy całe. Mój spadał na ziemie, był przyciskany ciężarem do ciała (gdy nosiłem rożne przedmioty opierane o ciało a w kieszeni przyciśnięty Cool1) Nie jest to wg przesadne traktowanie ale świadczy o tym, że wytrzymałość tego telefonu nie koniecznie jest tragiczna.
jeedek
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Meizu Pro 6+
ROM: Flyme 6 Global

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?