• Reklama

Jaki telefon do 600zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jaki telefon do 600zł

Postprzez qwerty01 » 11 lis 2018, o 11:47

Witam.
Szukam telefonu dla kobiety >50lat. Cena do 600zł.
- przyciski funkcyjne (home, back, menu) pod ekranem
- min 5,5"
- najlepiej z gorilla glass lub coś podobnego (telefon będzie noszony w torebce)
- ram 3 GiB (mam redmi 3 i przy 2 GiB potrafi się przycinać telefon)
- akumulator (min 3000mAh, ale fajnie byłoby 4000mAh)
- czytnik linii papilarnych
- nowy (wysyłka z Polski)

Telefon będzie używany do dzwonienia i wysyłania sms. Macie jakieś propozycje?
qwerty01

Telefon:: E72

Reklama

Re: Jaki telefon do 600zł

Postprzez smietana » 11 lis 2018, o 12:56

qwerty01 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Kup Redmi 6 lub Redmi 6A. Z magazynu z PL ja zaplacilem za Redmi 6 3/32 460zl, mysle ze dzis idzie wyrwax jeszczw taniej.
smietana
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: xiaomi

Postprzez qwerty01 » 11 lis 2018, o 14:51

Przyciski funkcyjne są emulowane (na ekranie).
qwerty01

Telefon:: E72

Postprzez smietana » 11 lis 2018, o 15:26

qwerty01 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
I w czytm to przeszkadza? Kupiłem dla Kobiety 50 lat - Redmi 6 i to niezebyt obeznanej w telefonach, zakupiłem Redmi Note 6 Pro dla faceta 63 lata.
Jak ekran Ci się zbije to i tak jest to wymieniane jako całość czy to w przypadku emulowanych czy fizycznych.
Dwa coś za coś, mniejsze ramki z emulowanymi i wiekszy ekran vs mniejszy ekran, wieksze ramki, czesto wiekszy telefon z nie emulowanymi.
Sam jakis czas Redmi 6 uzytkuje też, różnicy nie widzę, a też miałem obawy, że będzie lipa.
Tym bardziej jak tylko do dzwonienia i smsowania tylko to i taki Redmi 6 będzie za dobry :-)
Zawszw możesz pokusić się o Redmi 4X, Redmi Note 4, Redmi Note 5 etc.
Można coś szukać nie Xiaomi, ale większość w takiej cenie jest albo kiepskiej jakości wykonania albo soft kuleje lub nie jest dobrze spolszczony.
Zmiana softu który i tak albo nie jest spolszczony lub słabo lub ma i tak jakieś bugi
Tu masz dobra jakość wykonania, Romy Miui Global i Xiaomi.eu, dobrze przetlumaczone.
Wypakowujesz i korzystasz.
A jeśli chodzi o nowe z PL firm znanych jak Sony,Samsung, Lg, Asus, Huawei to zapomnij o 2/3GB ram i dobrych parametrach. U nas dalej dominuje 1/4 lub 2/8 w takim przedziale cenowym. Chociaż możw to się zmieniło, przejdź się po sklepach stacjonarnych lub poszukaj np na bestcena.
Inne firmy Myphone, manta odradzam.
Są też letv etc ale tam soft standardowy przewaznie skopany, bo tak to telefony super.
smietana
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: xiaomi

Postprzez Rura » 11 lis 2018, o 15:52

Redmi Note 6 Pro jest za 626 na girbeście... Z Xiaomi Maxem radę daje 74 letnia teściowa ;-).
Rura
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Powrót do Jaki telefon kupić ?