• Reklama

Jaki telefon do 2000 PLN?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jaki telefon do 2000 PLN?

Postprzez pawelek013 » 31 paź 2018, o 10:04

Cena (bez VAT): 2000 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:
Ilość RAM/ROM/Procesor: 8 GB
Dual/Single sim: Tak
Preferowane marki:
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny/Europa
Wymagania (parametry, funkcje):
Opis:

Witam

Chciałbym się poradzić jaki telefon polecacie do 2000 pln lub trochę więcej. Myślałem o mi mixie 3 (mi mix 2s nie chce bo ten aparat ma w złym miejscu dla mnie przedni) lub mi 8, ale nie jestem tak do końca przekonany. Może polecicie coś innego? Nie piszę o wymaganiach, bo a takie pieniądze tel ma prawie wszystko i uważam, że bez sensu pisać czego od telefonu oczekuje. Czekam na propozycje bo może jakieś marki i modele mi umknęły. Dziękuję za pomoc z góry.
pawelek013

Telefon:: samsung

Reklama

Re: Jaki telefon do 2000 PLN?

Postprzez TLasky » 31 paź 2018, o 10:29

Według mnie Oneplus 6 albo lepiej 6T. Są to chyba najlepsze sprzęty w okolicy tej kwoty.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Jaki telefon do 2000 PLN?

Postprzez Ironclad » 31 paź 2018, o 11:29

Też uważam, że najlepszą opcją będzie zakup OnePlus i to z oficjalnej dystrybucji. Za ok 2200 możesz wyrwać podstawową wersję 6/128 OnePlus 6T, dostępny w sprzedaży od 6 listopada. Minus to brak jack audio.
https://www.pepper.pl/promocje/oneplus- ... ack-104119

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 16
Telefon:: Nubia, LeEco

Powrót do Jaki telefon kupić ?