• Reklama

Jaka smartfon z porownywalnym aparatem do cool1?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jaka smartfon z porownywalnym aparatem do cool1?

Postprzez wacek3 » 16 lis 2018, o 16:08

Wielkość ekranu/Rozdzielczość: od 5.5 w gore
Ilość RAM/ROM/Procesor: 4gb ram, najlepiej 64rom
Dual/Single sim: obojetne
Preferowane marki:
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): polska
Wymagania (parametry, funkcje): b20, bardzo dobry aparat (wczesniej mialem cool1) i w miare przyzwoite wideo
Opis: szukam nastepcy le eco cool1 (traci juz zasieg) chcialbym cos z porownywalnym a moze nawet lepszy, jak bedzie warto to moge coa doplacic, budzet okolo 1200zl
wacek3

Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4G

Reklama

Re: Jaka smartfon z porownywalnym aparatem do cool1?

Postprzez basswitek » 16 lis 2018, o 16:42

Raczej ciężko będzie o coś z porównywalbym aparatem do Cool1 w tym budżecie, co byś nie wybrał to aparat będzie lepszy ;)
Jak nie chcesz przepłacać to Redmi Note 5 4/64 za połowę tej kwoty będzie porównywalny lub Meizu Pro 6 plus. Jak chcesz lepszy to np Mi Max 3, Pocophone.
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 18
Telefon:: Xiaomi mi4c

Postprzez wacek3 » 16 lis 2018, o 17:54

Naprawde prawie kazdy telefon w tym budzecie bedzie mial lrpszy aparat ? Cool1 to jak dotad najlepszy aparat jaki mialem jezeli chodzi o zdjecia. Ale skoro tak to przyjdzie sie temu pocophone bo mnie zainteresowal.
wacek3

Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4G

Postprzez basswitek » 23 lis 2018, o 23:35

Zastanawiam się czy nie wziąć Asus Zenfone 3 Zoom za 140$. Nie ma co prawda b20 ale to nie problem moim zdaniem. Aparat z optyczną stabilizacją, ekran amoled, bateria 5000mah. Jedyny minus dla mnie to przeciętny procesor sd625, ciut wolniejszy od tego w Cool, a zdążyłem już się przyzwyczaić do jeszcze szybszych.
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 18
Telefon:: Xiaomi mi4c

Powrót do Jaki telefon kupić ?