• Reklama

Jak kupowac na aliexpress, video poradnik

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

zakladanie konta na aliexpresie

Postprzez kundzia111 » 21 mar 2013, o 11:54

witam

Zakładając konto na aliexpresie pojawia się informacja o wysłaniu weryfikacji na maila, czekam już ponad 24 godz. międzyczasie ponawiałem probe wysłania "nowych instrukcji" na maila, jednak bezskutecznie. Tyle to trwa? czy może mam spróbować zmienić adres na inny (teraz jest poczta.onet.) A może weryfikacja nie jest konieczna? Po zalogowaniu się nie widzę opcji ponownego wysłania weryfikacji. ( Przed wylogowaniem miałem ekran "email wysłano jak nie dostaleś klknij ponownie..." ze kilka godzin mialem kompa wlaczonego to nie wylogowywalem sie) teraz nie wiem gdzie to się wysyła.

Drugie pytanie co do filmu na pierwszej stronie, jest tam mowa zeby wybrac "hongkong post bo china post i hongkong post nie akceptują baterii w przesyłkach i zostanie to wyslane pocztą singapurska" w tym zdaniu jest sprzecznosc. a na dodatek w wiekszosci przesylke poza kurierami jest tylka chinapost. Prosze aby ktos wyjasnil to. Dzieki
kundzia111

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez bumbum » 21 mar 2013, o 12:13

kundzia111 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
HK post jakis czas nie akceptowała baterii w przesyłkach a na alio nie ma opcji wyboru Sing Post dlatego sprzxedawcy zamiast HK wysyłali Sing Post. Teraz to się zmieniło bo HK juz akceptuje baterie. CHina post jednak nadal nie bierze baterii.

[ Dodano: 2013-03-21, 10:16 ]
wariorex napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pomoce są tylko dla uzytkowników serwisu telchina.
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Pochwały: 29
Telefon:: brak (czekam)

Postprzez kundzia111 » 21 mar 2013, o 12:31

bumbum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
HK post jakis czas nie akceptowała baterii w przesyłkach a na alio nie ma opcji wyboru Sing Post dlatego sprzxedawcy zamiast HK wysyłali Sing Post. Teraz to się zmieniło bo HK juz akceptuje baterie. CHina post jednak nadal nie bierze baterii.

Czyli kupując baterię można wybrać chinapost (skoro tylko taka jest możliwość poza kurierm) czy trzeba szukać koniecznie sprzedawcy który udostępnia "hongkong".

Jak długo oczekuje się na weryfikacje konta na maila.?
kundzia111

Postprzez bartazzz » 21 mar 2013, o 12:38

kundzia111, a patrzyłaś w spamie?
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez kundzia111 » 21 mar 2013, o 13:12

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Popatrzyłem i znalazłem. Używam thunderbirda a on jak sie teraz okazało nie pobiera i nie informuje o spamie, dopiero przez www znalazłem.
Dzięki
kundzia111

Postprzez Novid » 10 lip 2013, o 21:11

Witam,
Panowie właśnie dostałem swoją kartę z Alior Sync więc pora kupić telefon na aliexpress :) Tylko rodzi się pytanie do tych, którzy już korzystali z tej strony:
- czy podając telefon komórkowy muszę wpisać kierunkowy do polski 0048xxxxxxxxx?
- nie mam telefonu stacjonarnego, więc co mam wpisać ? Same zera ?
Ostatnio edytowano 11 lip 2013, o 09:20 przez Novid, łącznie edytowano 1 raz
Novid

Postprzez carlos_69 » 10 lip 2013, o 23:16

Nie masz telefonu stacjonarnego - nie podajesz nic.
Numer komórkowy podajesz w formacie 0048XXXXXXXXX lub +48XXXXXXXXX
carlos_69

Postprzez Novid » 11 lip 2013, o 08:37

Ok, do komórki dodałem 0048 bo w przypadku wpisania +48 wyskakiwał błąd - widocznie mogą być same cyfry.

Ale co do stacjonarnego to wymaga ode mnie wpisania numeru, nie mogę zostawić pustego pola. Na razie mam wpisane zera. Jak wy macie wpisany stacjonarny w przypadku braku telefonu stacjonarnego ?
Novid

Postprzez carlos_69 » 11 lip 2013, o 10:17

Dziwne, ja nie mam telefonu stacjonarnego, zostawiam puste pole i jest git.
carlos_69

Postprzez eRd » 11 lip 2013, o 12:04

Ja jak się rejestrowałem to też chyba musiałem wpisać coś w pole stacjonarny.
W obu polach wpisałem komórkę zaczynając od 0048 i jak do tej pory wszystkie przesyłki dotarły ;-) Po prostu na paczce potem jest dwa razy ten numer wydrukowany, a to w niczym nie przeszkadza.
eRd

Pochwały: 3

Postprzez Novid » 11 lip 2013, o 13:00

Dzięki #eRd tak też właśnie zrobiłem i jest spokój na głowie :)
Novid

Re: [zakupy] video poradnik jak kupowac na aliexpress

Postprzez cakp » 17 wrz 2013, o 21:44

Cześć
Staram się sobie jakoś poradzić w wypełnianiu formularza dostawy.
Co wpisywaliśćie w conty state? województwo?
Jak wypełnić prawidłowo ZIP CODE ? jeżeli kod jest 02-157? nie mogę użyć myślnika
Pole telefon widzę że jednak lepiej jest wpisywać od 00 nie +.
Pogubiłem się z tą baterią o której piszecie wyżej, znaczy się w przypadku zamówienia telefonu wraz z drugą baterią, musze to zrobić na 2 oddzielnych aukcjach i 2 rózne wysylki przez rózne firmy pocztowe?

Nie mogę sobie poradzić z podejrzeniem tutoriala z 1 postu, w przeglądarce na komputerze pojawia się sam kod htm itp. Sprawdzałem na opera i FF.
cakp

Telefon:: a820

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI