• Reklama

Jak kupić dobry LCD do chińskiego telefonu?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jak kupić dobry LCD do chińskiego telefonu?

Postprzez ded » 7 maja 2017, o 08:40

Co jakiś czas potrzebuję kupić LCD do telefonu bo się zbił. Czasem ktoś prosi o naprawę. Rozumiem, że na alledrogo są dostępne te same wyświetlacze LCD co na Ali, tylko drożej. Jak kupić dobry wyświetlacz do telefonu? Ostatnio dzieci zbiły żonie wyświetlacz do x500. Ceny na ali zbliżone, sortuję wg liczby zakupów, wybieram taki deko tańszy bez "narzędzi"- feedbacki dobre, ceny wszystkie niemal identyczne co sugeruje że to ten sam produkt. Wyświetlacz ma fatalnie działąjący dotyk, był lekko za duży i po wklejeniu szkło hartowane odchodziło na rogach. Początkowo myślałem że to wina lekko przygiętej alu-ramki ale dzieciaki szybko zbiły i ten więc żona kupiła jakiś inny. Z wyglądu identyko ale ten już działał jak oryginał. Podobną historię miałem z wyświetlaczami HTC, Samsunga ale tam to jest jasna sprawa że to nie oryginał a tu liczyłem że do chińskiego telefonu to wszystkie są takie same. No i teraz pytanie: jak kupić ten lepszy? Ostatnio znajoma poprosiła o wymianę LCD w HTC, prosiłem żeby zamówiła z alledrogo od jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy- produkt chiński z logo zasłoniętym "zdrapką". Nie wiem jak tam kolory ale dotyk fatalny. Co najgorsze musiałem go wkleić żeby sprawdzić czy działa bo był tak niefortunnie zrobiony... Mam już trochę dość takiej ciuciubabki bo wychodzi na to że co drugi jest zepsuty i nawet kupując na allegro to ewentualna wymiana wiąże się z unieruchomieniem telefonu na tydzień albo dwa. I teraz pytanie o jakiegoś sensownego dostawce co np testuje te wyświetlacze przez sprzedażą albo źródło oryginałów w cenie niższej niż aktualna wartość całego telefonu. Bo z tego co widzę to jakość tych podzespołów jest fatalna i przechodzi mi chęć na robienie takich napraw.
ded

Pochwały: 3
Telefon:: Moto G

Reklama

Re: Jak kupić dobry LCD do chińskiego telefonu?

Postprzez gojar » 7 maja 2017, o 13:05

Z tego co się orientuję, to LCD możesz kupić u mobidoktor. Serwis specjalizuje się w wyświetlaczach więc chyba maja rozeznanie. Ja u nich naprawiałem i jakość LCD nie odbiegała od oryginału.
gojar

Telefon:: Leeco Cool1
ROM: Leree

Postprzez R@lph » 7 maja 2017, o 16:12

A jakis link do tego mobidoctor?

Wysłane z mojego Letv X600 przy użyciu Tapatalka
R@lph

Telefon:: LeTv
ROM: 07sRL

Postprzez gojar » 7 maja 2017, o 17:16

gojar

Telefon:: Leeco Cool1
ROM: Leree

Postprzez R@lph » 7 maja 2017, o 22:39

gojar napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzieki ;)

Wysłane z mojego Letv X600 przy użyciu Tapatalka
R@lph

Telefon:: LeTv
ROM: 07sRL

Postprzez Mobidoktor » 8 maja 2017, o 09:44

Witajcie :-) ,
gojar, dzięki za polecenie nas. :-)

Istotnie mamy dostęp do szerokiej oferty części zamiennych do telefonów. Każda część jest objęta 24-miesięczną gwarancją. Jest możliwość zakupu samej części, jest możliwość naprawy u nas. Więcej informacji w wątku. :-)

Zapraszam.
Mobidoktor – naprawa ekranów w telefonach i tabletach w usłudze door-to-door, serwis@mobidoktor.pl, telefon: 52 33 500 52
Mobidoktor

Telefon:: Sony

Postprzez ded » 10 maja 2017, o 11:38

Ale one są jakieś lepsze czy chociaż uczciwie testowane? Na allegro jest to samo co na ali tylko drożej. Nie bardzo mnie urządza kupowanie tego jeszcze drożej. Teraz mam np tel gdzie dotyk niby działa cały ale belki z góry się nie ściągnie i w niektórych miejscach nie trafia tam gdzie się klika. Lipa... A zbyt mało czuły dotyk i hot pixele po krótkim czasie to już w ogóle standard. Napisz jak z tym u Was. Też w razie demontażu jest szansa na uszkodzenie wyświetlacza a wtedy z gwarancji pewnie nici.
ded

Telefon:: Moto G

Postprzez Mobidoktor » 10 maja 2017, o 13:19

U nas wygląda to tak, że części są testowane jeszcze przed wylotem do nas, czyli po stronie naszego dostawcy. Później i tak trafiają jeszcze raz do naszego kilkuosobowego działu testerów, którzy zajmują się tylko i wyłącznie testami produktów. Zdarza się, że odrzucamy partie dostaw części do poszczególnych modeli, bo nie spełniają naszych standardów jakościowych. Wolimy wziąć na siebie ciężar zawodu klientów, którzy czekają parę tygodni na towar, niż puścić na rynek buble, które działają tak jak opisałeś.

Tobie pozostawiam do oceny, czy to uczciwe podejście z naszej strony. ;-)
Mobidoktor – naprawa ekranów w telefonach i tabletach w usłudze door-to-door, serwis@mobidoktor.pl, telefon: 52 33 500 52
Mobidoktor

Telefon:: Sony

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI