• Reklama

Jak bezpiecznie kupować...........

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jak bezpiecznie kupować...........

Postprzez maximos » 24 mar 2015, o 01:38

Mam pytanie skąd mogę wiedzieć czy np bokserki firmy PINK HERO to jakaś znana firma i że kupuje podróbkę czy jest to firma chińska którą można bez żadnych ewentualnych konsekwencji kupić. Czy istnieje jakaś lista firm zastrzeżonych bo nie każdy musi znać się na firmach. Proszę o pomoc ???
maximos

Telefon:: Samsung S4

Reklama

Re: Jak bezpiecznie kupować...........

Postprzez HooCairs » 24 mar 2015, o 01:53

Możesz kupić spokojnie nawet podróby Calvina Kleina o ile jest to niewielka liczba sztuk na użytek własny.
HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Postprzez maximos » 24 mar 2015, o 02:21

Myślę że raczej nie można w żadnej ilości kupować podróbek.... Nie słyszałem czegoś takiego jak na własny użytek....
maximos

Postprzez swiezak82 » 24 mar 2015, o 02:32

A słyszałeś o regulaminie aliexpress, który mówi o tym, że zabroniona jest sprzedaż podrobionych towarów. Do tego wybieraj aukcje gdzie logo producenta jest niewidoczne. To jest zakup na odległość i w tym momencie jedyne co mogą zrobić to cmoknąć cie w pompę.
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Postprzez maximos » 24 mar 2015, o 12:38

Rozumiem ale widzę za ile są sprzedawane markowe produkty....
maximos

Postprzez shayk » 24 mar 2015, o 12:43

Kto nie ryzykuje, ten nic nie zyskuje :-D
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI