• Reklama

iOcean x7 hd batria 3000

iOcean X7, Iocean X8

iOcean x7 hd batria 3000

Postprzez tofic » 18 maja 2014, o 20:34

Witam, czy ktoś z posiadaczy iOcean x7 zamawiał baterię 3000? czy do tego telefonu można dostać tylnia klapkę (taka jak ta oryginalna gdzie w tel jest bateria 2000, czy tylko jest to czarne etui? a może idzie dopasować tą klapkę od innego telefonu będącego w sprzedaży na rynku?
tofic

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: iOcean x7 hd batria 3000

Postprzez existe » 18 maja 2014, o 21:21

standard to czarna klapa (zakladana na boki), ale z mojego doswiadczenia wynika, ze mozna zalozyc dowolna inna zakladana na boki
ja uzywalem (x7s) baterie 3000, ktory jako uchwyt mial zwykly case zakladany na boki, ugiecie nie bylo specjalnie widoczne + trzeba by sie przygladac
existe
existe
VIP

Pochwały: 56
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez piryt » 20 maja 2014, o 00:21

Tak klapka od baterii jest dosyć słabej jakości. Pękła, troszeczkę u dołu nie wiadomo kiedy. Była, może ze dwa razy zakładana. Telefon w niej w dłoniach moich i dziewczyny leży gorzej niż w zwykła klapka plus case - mimo, że na grubość różnica to kilka milimetrów, ale jednak w naszym przypadku ma to znaczenie. Co do zwykłej klapki, to podejrzewam, że nie jest to najlepsza opcja, bo dużo paprochów może dostać się pod nią. Chyba, że się jakoś uszczelni miejsce przy głośniku i aparacie (Poxilina? :mrgreen: ).

Bateria faktycznie trzyma dłużej, taką pojemność powinna mieć standardowa bateria i wszyscy byliby zadowoleni.
piryt

Postprzez tofic » 20 maja 2014, o 09:09

piryt napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

u kolegi właściwie ta klapka dobrze trzymała baterię ale nie wiem dlaczego tak popękała... dlatego teraz szukamy takiej klapki jak była w oryginalnej baterii tylko musi być o kilka mm głębsza żeby zakryć tą baterię tylko nic nie mogę znaleźć.
tofic

Telefon:: Samsung

Powrót do IOcean