• Reklama

Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Re: Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Postprzez tomikitwo » 26 sty 2017, o 17:18

gooziec napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Flagowe submarki ZTE czyli Nubia i Axon to porządne sprzęty ;)

Wysłane z mojego ZTE A2017 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
tomikitwo
AKTYWNY
 
Posty: 223
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 16:38
Pochwały: 29
Telefon:: 3310

Reklama

Re: Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Postprzez fake4r » 26 sty 2017, o 17:20

Połowę problemów pewnie generują te sieciowe romy. Ja polecam xiaomi. Chociaż w pierwszym moim Note LTE odbarwił się wyświetlacz to byłem z niego bardzo zadowolony. Ojciec ma od półtora roku redmi 2, ja od roku redmi 3, odpukać nic się złego nie dzieje. Druga sprawa zależy kto jak szanuje swój sprzęt...
Dodam jeszcze że dodatkowe dwa punkty dla xiaomi należą się za całą masę dostępnych romów oraz duża dostępność części zamiennych, gdzie przy mniej popularnych telefonach innych marek jest czasem problem z jednym i z drugim.
Wysłane z tapatalka
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Postprzez tpawel » 26 sty 2017, o 17:58

Wydźwięk tego tematu robi się powoli negatywny, a xiaomi to ciągle najlepszy wybór jeśli chodzi o cena/jakość/software.
Też polecam, ale to nie są telefony dla każdego. Trzeba lubić pogrzebać w romach. Xiaomi.eu bazujące na china dev to jedne z lepszych romow,ale trzeba poświęcić trochę czasu żeby to wrzucić. Na globalu jest loteria niestety.

Redmi PRO by TT

Autor postu otrzymał pochwałę
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Postprzez fake4r » 26 sty 2017, o 18:06

A po za tym trochę mnie boli (choć to może z dużo powiedziane) że xiaomi idzie w taką stronę jak np. samsung i chce produkować wszystko. Wolałbym jakby skupili się bardziej w kręgu może nie samych telefonów co urządzeń mobilnych a nie po rękawiczki czy urządzenia do gotowania ryżu ;-) No ale byznes is byznes.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Postprzez djvenom1 » 26 sty 2017, o 20:36

Nie w stronę samsunga a daewoo :) Oby tylko nie zniszczył ich skorumpowany zarząd jak w przypadku daewoo...
djvenom1
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 12:41
Telefon:: xiaomi
ROM: global

Re: Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Postprzez marx » 26 sty 2017, o 22:48

Kiedyś pisałem że firma powtarza schemat Daewoo który wiemy jak się skończył. Jeszcze rok temu byłem osamotniony w takim postrzeganiu sytuacji firmy. widzę że teraz dociera to do większej liczby osób. Myślę że ten rok może być kluczowy, albo firma rozwinie skrzydła i powróci do grona dochodowych producentów, albo popadnie w duże kłopoty. To obecnie kolos na glinianych nogach, niczym Rosja.
marx
Administrator
 
Posty: 12529
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Postprzez tpawel » 26 sty 2017, o 22:50

Przełomu nie widać, chyba że w cenach..

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Postprzez Niejeden z nas » 26 sty 2017, o 22:58

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pozwolę wyrazić swe inne zdanie na ten temat. Xiaomi idzie w stronę nowoczesnego sprzętu a nie czajników dla mas ;) Smart Dom, oczyszczacze powietrza, wody itp , super tv, laptopy, to moim zdaniem przyszłościowy kierunek. Nawet czajnik nie mają za 20 USD ino za trzykrotnosc tej kwoty..

wysłane z nokii 7110
Niejeden z nas
AKTYWNY
 
Posty: 344
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 14:04
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV

Re: Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Postprzez fake4r » 26 sty 2017, o 23:17

Też się z tym zgodzę. Myślę że xiaomi na razie nic nie grozi, nawet samo jest zagrożeniem dla innych firm.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Postprzez szymi » 26 sty 2017, o 23:51

jak poczytać twoje ostatnie posty to czego ty nie przewidziałeś albo wiedziałeś już lata temu, i oczywiście byłeś osamotniony ze swoim kagankiem oświecenia wśród dziczy i głupoty, och ty nasz administratorski wróżu i wyrocznio
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

XD
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Postprzez TLasky » 27 sty 2017, o 00:30

djvenom1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Póki co to nie mają podejścia do Daewoo :-P. Jak zrobią taką giwerę jak Daewoo to wtedy przyznam Ci rację ;-).

T.
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Hugo Barra odchodzi z Xiaomi.

Postprzez marx » 27 sty 2017, o 01:15

Xiaomi zrezygnowało z udziału w targach MWC 2017 .

A wracając do Ich przyszłości , to też nie sądzę aby im zagrażało bankructwo, mogą podnieść ceny telefonów o 10% tracąc część klientów, ale podreperują finanse.
Firma idąc w wiele dziedzin równocześnie ponosi pewne ryzyko, albo na tym wyjdą świetnie i zostaną ważnym światowym graczem, albo się zawalą pod własnym ciężarem. Jak będzie, to zobaczymy za kilka lat. Ale Sam prezes przyznał że się zbyt szybko rozwijali.
zalamanie-sprzedazy-telefonow-xiaomi-dokad-zmierza-firma-t29637.html
Nie ma co porównywać wyrobów Deawoo z obecnymi, bo jak firma plajtowała to jeszcze smartfonów nie było w pospolitej sprzedaży.
marx
Administrator
 
Posty: 12529
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama