• Reklama

Huawei P9 Lite albo...

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Huawei P9 Lite albo...

Postprzez Flyagaric » 11 lip 2017, o 20:13

Czytałem niezbyt pochlebne opinie redaktora z Tabletowo. Miał go też kolega wyżej - on też na coś narzekał jak pamiętam.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Postprzez tpawel » 11 lip 2017, o 22:34

Gdyby bylo cudownie to bym go mial nadal, a jesli mam teraz redmi 4x i on na codzien( oprocz aparatu) jest praktycznie nawet polowe nie tak upierdliwym telefonem to sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy warto dac 2x tyle za p10lite.
Januszem nie jestem a rysy zlapalem trzeciego dnia.
Do tego nie ma zadnwgo equalizera, a kirin nie lubil sie z doinstalowanymi. Zadna apka do wymuszania sieci czy pasma tez nie chciala wspolpracowac.

Autor postu otrzymał pochwałę
tpawel
VIP

Pochwały: 84
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez kinimod12 » 11 lip 2017, o 22:46

Dziwne ludzie po 2-3 miesiacach chwala sobie telefon jedni mowia ze gó**o bateria inni ze mistrzowska opinie sa podzielone jak z kazdym telefonem, przesadzacie z tymi XIAOMI teraz to XIAOMI>WSZYSTKO moze i tak jest ale chytba a antutu : )
Tyle w temacie ludzie chwala sobie ten telefon i raczej go kupie.
kinimod12

Telefon:: samsung

Postprzez tpawel » 12 lip 2017, o 00:11

I tak go kupie i co mi zrobicie :D
Xiaomi to tez badziew, ma mase wad. Ale kosztuje 500zl, a p10 lite dwa razy tyle. O to mi chodzi, ze nie warty jest swojej ceny. Za tyle kupisz mase innych, lepszych telefonow. Przyszedles tu tylko po potwierdzenie slusznosci swojego wyboru. Tyle ze to telchina. Tu nikt nie lubi przeplacac. A ten telefon nie jest tyle wart. Spokojnie za te pieniadze kupisz ex flagowca. Jesli 4h SoT komus wystarcza w sredniopolkowcu( gdzie przewaznie stosuje sie procki na energooszczednych rdzeniach a53) to nie wiem jaki telefon mial wczesniej. Nawet Samsung potrafi z takiej baterii wiecej wycisnac
tpawel
VIP

Pochwały: 84
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez kinimod12 » 12 lip 2017, o 00:21

No dobrze, ale moze miales jakis wadliwy egzemplarz głównie biore dlatego ze strasznie mi sie podoba kolor niebieski ;d
No i ogolem na YT ma dobre recenzje i slowa użytkowników oczywiscie znajda sie jednostki ktore temu zaprzecza. Taki SGS8 tez ma podobnie chwala i w ogole ale jakis tam % osob go nienawidzi.
kinimod12

Postprzez RussianYeti » 12 lip 2017, o 01:19

Jeżeli ktoś kupuje telefon w abonamencie i przesiada się z kilkuletniego budżetowca to ciężko spodziewać się negatywnych opinii. Prawda jest taka że w cenie tego P10 lite jest masa lepszego sprzętu, który bije go na głowę i to wcale nie trzeba zamawiać z Chin. Dzisiaj np. można było kupić Moto G5 Plus 3/32gb w amazonie za 930zł, ale jak kto woli.
RussianYeti
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Xiaomi

Postprzez kinimod12 » 12 lip 2017, o 01:42

Posłuchaj mam 16 lat, nie potrzebuje cyferek w antutu czy jakiegos nie wiadomo czego bo w gry i tak nie gram, tylko messenger, snap, instagram, facebook lite. Naprawde nic wiecej nie potrzebuje a telefon nadzywczajniej w świecie mi się podoba. Dla mnie telefon to tylko w miare trwała bateria, aparat okej, no i żeby się nie ciął. Dużo osób ma ten model i go po prostu poleca, myślałem jeszcze nad Huawei NOVA
kinimod12

Postprzez Flyagaric » 12 lip 2017, o 02:26

Bierz! To twoja kasa i nikt ci nie będzie mówił jak masz ją wydawać. Na własnych błędach też trzeba się uczyć, chociaż na forum przychodzi się po to, by nauczyć się czegoś z cudzych. Ale skoro jesteś młody, to na zakupy na 'chłodno' jeszcze przyjdzie czas. Jeśli ci się podoba, to nawet jak wybierzesz coś innego, to i tak cię będzie gryzło, że miałeś wziąć tego. Musisz się sam przekonać.
Nam się nie dziw, my już z niejednego pieca chleb jedliśmy. Tam gdzie ty, też już byliśmy :)
Osobiście, nigdy bym go nie kupił za ten szmal, ale to twój szmal.

Autor postu otrzymał pochwałę
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez kinimod12 » 12 lip 2017, o 03:08

To na jaki telefon wydalibyście ten szmal? Słucham :D
kinimod12

Postprzez Flyagaric » 12 lip 2017, o 11:59

Każdy lubi co innego. Bierz ten mówię ci, bo jak nie weźmiesz, to potem będzie cię gryzło. Poużywasz z roczek i będziesz wiedział czego wymagać od następnego telefonu, co ci przeszkadza, a co lubisz.
Flyagaric
VIP

Postprzez kinimod12 » 12 lip 2017, o 20:56

Dodam że teraz mam 4 rok SG ACE2 wiec sami wiecie że wymagań dużych nie mam :)
kinimod12

Postprzez Jarekb11 » 15 lip 2017, o 12:34

Polecam P 10 lite. fajny tel.
Przesiadłem się z Samsunga ACE 4 LTE i obawiałem się na początku że ciężko mi będzie się "przestawić" ale lajtowo poszło. , RAM,ROM ,aparat,procek,wyświetlacz ,bateria wszystko na plus.Podoba mi się ta dioda powiadomień w p 10 lite.
Jedyne czego mi brakuje to klawisza wybudzania.
Jarekb11

Telefon:: Huawei P10 lite

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?