Huawei Freebuds 3i

Huawei Freebuds 3i

Postprzez vitalina » 2 lip 2020, o 10:50

Wybór słuchawek TWS jest trudny. Na przykład nie mogłem znaleźć mojego. Dla mnie albo źle brzmią, albo nie pasują do kształtu i wypadają mi z uszu. Nawet AirPods Pro, który wydaje się kneblować, ale tak naprawdę nie - nie mogę normalnie naprawić ich w uszach, aby działała aktywna redukcja szumów.

Moja udręka z wyboru poszła bardzo daleko, ale nic nie dałem. Były akceptowalne opcje, ale w końcu wróciłem do przewodowych słuchawek.

I oto nadchodzi Huawei Freebuds 3i. Są to „kneble” TWS z aktywną redukcją hałasu. I tutaj je mam.

Wygląd i wyposażenie
Pudełko nie jest najmniejsze. Nie ma problemów z jego konstrukcją - wszystko jest bardzo minimalistyczne:

W zestawie znajdziesz bezpośrednio samą obudowę, w której leżą słuchawki, a także kabel, dokumentację i wymienne nauszniki.

Zwykle używam średnich, ale tutaj podeszły do ​​mnie największe. Dlatego jeśli zawsze zmienisz dysze „wtyczek” na największe, mogą pojawić się problemy z Huawei Freebuds 3i.

Słuchawki w uszach wyglądają dobrze, jeśli lubisz tę formę. „Noga” jest nieco większa niż AirPods, ale osobiście nie widzę żadnych problemów.

Obudowa jest stosunkowo łatwa do zabrudzenia, ale także łatwa do czyszczenia. Jest z nim jeszcze jeden problem: w tygodniu używania słuchawek nigdy nie przywykłem do otwierania go jedną ręką. Jest to dość irytujące drobiazg, ponieważ, jak się okazało, ciągle próbuję odkryć w ten sposób i prawie niemożliwe jest przekwalifikowanie wrodzonego nawyku!

Warto wspomnieć o ochronie przed wilgocią IPX4 zarówno w etui, jak iw słuchawkach - nie boisz się deszczu.

W moich uszach słuchawki nie stanowią problemu. Noszenie ich jest wygodne i łatwe - nic nie waży. Nie wypadają. Ogólnie rzecz biorąc, idealnie pasują do mnie w formie.

Połączenie
W pełni doświadczysz radości z korzystania z Huawei Freebuds 3i przy użyciu najnowszych flagowych i średnio-budżetowych smartfonów Huawei. I chodzi o połączenie: otworzyłem pokrywę etui i poleciałem - pojawi się monit o podłączenie słuchawek do smartfona.

Pozostaje naprawić mały oścież z dzieleniem wyrazów, co, jestem pewien, programiści firmy zrobią w najbliższej przyszłości i skierują piękno bezpośrednio do wydania, które powinno odbyć się na rynku międzynarodowym w połowie czerwca.

Następnie nastąpi szybkie parowanie, po czym zostanie wyświetlony komunikat o ładowaniu baterii:

W przypadku aktualizacji zaoferują jej instalację:

Jeśli masz inny smartfon z Androidem, musisz pobrać aplikację Huawei AI Life i wykonać te same operacje:

Nawiasem mówiąc, jest również w AppGallery.

W aplikacji możesz zmienić ustawienia obszarów dotykowych. Na przykład, mam podwójne stuknięcie w lewą słuchawkę, aby odtworzyć lub przejść do następnego utworu, a ta sama akcja po prawej stronie zatrzyma utwór lub zacznie go ponownie odtwarzać. Tutaj możesz również zadzwonić do asystenta głosowego i włączyć / wyłączyć aktywną redukcję szumów. W aplikacji możesz także całkowicie wyłączyć redukcję szumów. Chciałbym również możliwość regulacji głośności, ale niestety tutaj nie da się obejść bez telefonu.

Ale w iOS takie operacje nie będą działać. Możesz podłączyć tylko słuchawki. Najwyraźniej instalowanie aktualizacji na Huawei Freebuds 3i nie będzie działać, jeśli masz iPhone'a, iPada lub iPoda.

Dlatego nie polecam używania tych słuchawek z urządzeniami Apple, ponieważ aktualizacje są ważną częścią ich funkcjonalności. Na przykład w tygodniu użytkowania pojawiły się trzy aktualizacje, aw jednej z nich był tryb przezroczystości. Huawei stale poprawia stabilność komunikacji i ogólnie protokół Bluetooth.

Nie polecam też tych słuchawek użytkownikom urządzeń Apple z innego powodu: mam trudności z połączeniem się z iPhonem - nie mam problemów - muszę je wyjąć, włożyć do uszu i gdzieś za chwilę możesz zacząć słuchać muzyki. Ale tylko wtedy! W przeciwnym razie pojawi się błąd parowania. Jestem pewien, że zostanie to naprawione w aktualizacjach, ale nie wiem, jak je zainstalować, podłączając słuchawki do iPhone'a.

Możliwym ratunkiem byłaby resuscytacja aplikacji Huawei SmartHome, która ma tę samą ikonę, co Huawei AI Life na Androida. To byłoby logiczne!

Dźwięk
Więc podłączyłeś słuchawki i teraz włączasz swoją ulubioną usługę przesyłania strumieniowego. I w tym momencie zapominam o niewygodnym korpusie i długim połączeniu z iOS, ponieważ najważniejsze w nich jest dźwięk. Nawet pomimo nie audiofilskich kodeków AAC i SBS, z którymi współpracuje Freebuds 3i, dźwięk tutaj jest świetny.

Dawno tego nie słyszałem w małych słuchawkach. Na przykład w piosence Dark Water agenta Fresco nie spodziewałem się, że fizycznie poczuję kopnięcia - brzmi na żywo, słyszę pokój, w którym nagrano zestaw perkusyjny. A to ze sterownika 10 mm!

Freebuds 3i naprawdę podkreśla bas. Jest tego dużo, ale nie za dużo, aby pochłonąć wszystkie inne częstotliwości. Usłyszysz szczyty, które tu po prostu bombardują, usłyszysz środek - wcale nie jest zapakowany, ale miękki i przyjemny.

Scena na Freebuds 3i nie jest zbyt duża, ale ta historia dotyczy wszystkich „wkładek” i „wtyczek”. Zrozumiesz miks i to, czego chcą muzycy
Nowe gry z https://gry-hazardowe-za-darmo.com/automaty-do-gier/owocowe/ powodują tylko dobre emocje.
vitalina

Telefon:: k700

Reklama

Powrót do Huawei