• Reklama

Honor 9 - czy zakup z Chin to dobry pomysł?

Honor 9 - czy zakup z Chin to dobry pomysł?

Postprzez jeedek » 18 gru 2017, o 23:32

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem Honora 9 z Chin, na banggood wersja 4/64 kosztuje ~1100zl i 6/64 ~1200zł z opcją Priority Direct Mail która bardzo zmniejsza szansę na VAT, najtańsze "europejska" wersja jaka znalazłem na amazon.it kosztuje ~1430 i tu moje pytanie zasadniczo brzmi czy ktoś ściągał ten telefon z chin? Czy jest problem z re-brandingiem? A może można pominąć go by używać google play? Używał ktoś cutom romów?

Wygodnie mi w pracy używać telefonu o rozmiarze oo 5,2 cala a z opcji z dobrym aparatem mam chyba tylko Mi6 i Honor 9, jest jeszcze Mi5s czy Honor 8 ale w cenie ~1000zł wole nowsze modele.

Chciałbym rozpocząć dyskusje za i przeciw ściąganiu Honora 9 z Chin ewentualne sugestie opłacalnego zakupu z europy. (Może gdzieś taniej kupie jak na amazonie?)
jeedek
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Meizu Pro 6+
ROM: Flyme 7 China beta

Reklama

Re: Honor 9 - czy zakup z Chin to dobry pomysł?

Postprzez Flyagaric » 19 gru 2017, o 01:36

Z tego co pamiętam, to chińskie wersje mocno się różnią. Brak gwarancji przy tej cenie fona? Dla mnie 1000pln, to jest bariera psychologiczna.
Zysk nie jest aż tak duży, żeby usprawiedliwiał zakup w Chinach - trochę miałki ten pomysł.

Z drugiej strony, to na innych rynkach są dużo ciekawsze wersje. Do mnie, a właściwie do ojca w PL, przyszedł właśnie mój H9. Facet z Huawei PL dzwonił i pytał czy może być wersja z cyrylicą na pudełku, na rynek RU. Tata pyta czemu? A on, że to jest wersja 6/128 (STF-L09) jakiej w PL nie było. Ojciec wziął i dobrze, szkoda tylko, że jest seledynowy ...
Przypuszczam jednak, że takie wypasy w Chinach też są drogie.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 134
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Powrót do Huawei