• Reklama

HomTom HT10 ze skanerem tęczówki oka i procesorem Helio X20

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Re: HomTom HT10 ze skanerem tęczówki oka i procesorem Helio

Postprzez motiv » 31 sie 2016, o 19:18

Ja nie polece go nikomu, sam mam w domu jeden i 1 kupilem tesciowej reszta sprzedana. Wole za ta kase przycelowac cos lepszego. Co z tego ze daja np mega duza baterie jak pada szybciej niz 2000mAh dzieki super skooanemu softowi, od strony producenta olewka i twierdzi ze jest ok. Na fotach wyglada ok, w rzeczywistosci wieje tandeta.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Reklama

Re: HomTom HT10 ze skanerem tęczówki oka i procesorem Helio

Postprzez tpawel » 31 sie 2016, o 20:45

No coż,kwintesencja chińskich telefonów tych gorszych marek. Jednemu działa spoko, drugi klnie co chwilę.
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: HomTom HT10 ze skanerem tęczówki oka i procesorem Helio

Postprzez ra-vau » 31 sie 2016, o 21:08

Ja cos tam mialem (tzn ktos tam znajomy kupił) w jednym glosnik zepsul sie po msc, w drugim wifi nawalalo, w tezecim ht7 mateyca zepsuła sie po... Tygodniu! Pasy pojawily sie na calej. Na sciemnionym ekranie, do przeżycia, wywalczylem xzesciowy zwrot gotówki bo nie oplacalo sie tego wysylac do naprawy.

Jestem sceptycznie nastawiony. Doogee jest budżetowe, a homtom to podmarka, ktora jezt jeszcze bardziej budżetowa. Cyferki mnie nie przekonuja, mpx 21? Imx214 pakowali swego czasu wszędzie, a malo ktory robil dobre fotki, bo soft skopany od momentu wykecia z kartonu. Ja jestem na nie.
W tej cenie jak juz pisalem LeEco X620 /Pro ktore z cala pewnością jest warte tych pieniędzy.
W CN nie istnieje nawet w rankingach jakie dogee czy homtom, to też o czyms świadczy.
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: HomTom HT10 ze skanerem tęczówki oka i procesorem Helio

Postprzez motiv » 31 sie 2016, o 21:40

Jak ktos.patrzy na suche liczby i rendery fotek, to poleci na to, bo nie w kasze dmuchal te 21MP tyle ze zdjeciantragiczne wiec na co ta rozdzialka?
Ramu moze byc i 10GB jak daja skopany soft to i to nie pomoze.
Tak samo zarzadzanie energia.
Ht7 pro tesciowej, stracil imei, baterie zre na potege, potrafi zjechac 50% na raz. Fakt wiadomo ze bateria nie spadla, ale.soft skopany zle odczytuje.


Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Poprzednia strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron