• Reklama

Godny następca Le max 2

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Godny następca Le max 2

Postprzez Redi » 25 lis 2018, o 12:11

Cena (bez VAT): 899
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5+ fhd+
Ilość RAM/ROM/Procesor: min 3bg ram, 32gb rom
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: obojętne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętne
Wymagania (parametry, funkcje): Żeby nie mulił i bateria dzień wytrzymała
Opis: Witam, od prawie dwóch lat mam le max 2, telefon ma soje lata i bateria średnio trzyma i się zacina (jest o głównie wina romu ale nie che mi się go co miesiąc od nowa wgrywać).
Chcę coś młodszego i najlepiej żeby na fabrycznym rom'ie działał dobrze bo już znudziło mi się bawienie w wgrywanie romów :)
Może być to tel używany tylko taki co ma max jeden rok od daty premiery. Nawet lepiej żeby był używany :)
Redi

Telefon:: Meizu

Reklama

Re: Godny następca Le max 2

Postprzez Redi » 26 lis 2018, o 16:59

Poleci ktoś coś? :)
Redi

Postprzez Peran7 » 26 lis 2018, o 17:16

Ja się rozglądam za Asusem Max Pro M1 ewentualnie będę szukał Motoroli One Power ale narazie nie widzę jej dostępnej w Polsce.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
Peran7

Pochwały: 2

Postprzez Redi » 27 lis 2018, o 01:05

Rozważam mi mix2 i mi max 3, są jakieś inne ich alternatywy ? Tzn ekran 6"+ i procek min snap 600? W niższych pieniądzach tak 700-900
Redi

Postprzez Ironclad » 27 lis 2018, o 15:25

Po Le Max 2 ciężko coś polecić co robiłoby różnicę, jeśli chodzi o samo działanie do 900zł bo pod względem zdjęć to dziś niemal każdy średniak zrobi lepsze. Mnie zależało na skoku wydajności, lepszym wyświetlaczu, baterii oraz aparacie i tak skończyło się na tym, że kilka miesięcy temu kupiłem OnePlus 6. Jednak fakt, że musiałem wtedy wydać nieco więcej. Myślę, że obecnie ciekawą alternatywą jest kilka modeli, które wziąłbym pod uwagę, nie chcąc wydać więcej niż 1500 zł.
1. Mi8
2. Honor Play
3. Pocophone F1
4. Mi8 SE

Nie skreślał bym OnePlus 6 bo można go wyrwać w podobnej kwocie w gearbest.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
7% zwrotu przy zakupach w banggood przez stronę topcashback https://link.do/DwCFa
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 16
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Postprzez Rura » 27 lis 2018, o 19:08

Maxa3 trafisz na gearbeście koło 920 zeta z wysyłką...
Daje radę telefon...
Rura
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez drake7 » 28 lis 2018, o 00:16

W takim budzecie to raczej nic lepszego niz le max to raczej trudno. Udalo mi sie wyrwac op6 na promo w gb na 11.11.ja przez dlugi czas myslalem nad. Poco f1 i prawie bym go kupil bo tez nie chcialem wydawac wiele wiecej niz budzet autora postu. Mialem punkty na gb, ze cena wynioslaby mnie ok 950zl. Ale aparat slabawy wyswietlacz tez sredni. Wydaje mi sie warto zebys autorze watku dolozyl ze 300-400zl, jesli mozesz to zrobic i kup mi mix 2s. wydaje mi sie, ze le max to jest nadal zajebisty fon i ciezko znalezc zastepce, zwlaszcza w podobnym budzecie za jakie kupowalismy nasze lemaxy.zwlaszcza, wyswietlacz 2k....mam nadzieje ze op6 spelni moje oczekiwania, a jak nie to sprzedam i poczekam na nowe, przyszloroczne modele
drake7

Pochwały: 1
Telefon:: S5

Powrót do Jaki telefon kupić ?