Goclever quantum 4

Goclever, opinie, pomoc, problemy.

Goclever quantum 4

Postprzez rychuyea » 7 lip 2014, o 22:27

Witam piszę bo nie mam już sił od ponad 2 miesięcy szukam LCD i dotyku do tego telefonu na darmo :evil: A ja tym zdziercom z goclever nie dam 1 zł jak powiedzieli mi 210zł za możliwą moją winę uszkodzenia !! (z przesyłką) Wiem napewno co trzeba będzie robić:
- kupić używany i z 2 zrobić 1
- kupić części których nie ma na polskim rynku. Ani praktycznie na zagranicznym... Znacie może jakieś inne nazwy tego telefonu lub co mam zrobić żeby mi ten telefon chodził ??
rychuyea

Telefon:: Goclever Quantum 4

Reklama

Re: Goclever quantum 4

Postprzez bar4u » 7 lip 2014, o 23:03

Na początek otwórz telefon i zobacz czy nie ma oznaczenia na taśmie digitizera, ja tak tablet trafiłem...
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Re: Goclever quantum 4

Postprzez cybernetic87 » 15 lip 2014, o 04:56

Ze swojej strony Ci tylko powiem tyle, żałuj, że nie kupiłeś go w Kauflandzie :)
Ja rozwaliłem w swoim dawnym Q4 ekran i digitizer, babka w Kauflandzie nawet go nie włączała tylko spytała - zwrot kasy czy wymiana? :)
Wziąłem zwrot, poszedłem na sklep i co się okazało ? Zwrócili mi 259, a tel był już w kolejnej obniżce za 249 :D nie dość że oddali za z mojej winy rozwalony telefon to jeszcze dycha do przodu :D (nawet słuchawek nie oddałem - zapomniałem :)

Znajdź kogoś z paragonem z Kauflandu za ten tel i próbuj szczęścia :)
cybernetic87

Pochwały: 2

Powrót do Goclever