• Reklama

gearbest status zamowienia

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

gearbest status zamowienia

Postprzez kris88 » 14 lis 2017, o 15:27

Witam,

Kupilem 2 przedmioty 11 listopada.

1wszy wydaje sie ok

ale przy drugim caly czas mam status processing, dziwi mnie tez ze Payment Method jest :WorldPay - placilem karta
w pierwszym zamowieniu mam Payment Method:credit or debit card. Mozliwe ze cos zle kliklem.

Powinienem sie martwic gdzies pisac ?
kris88

Telefon:: v970

Reklama

Re: gearbest status zamowienia

Postprzez moth » 14 lis 2017, o 15:35

ludzie którzy kupowali axony w zeszłym miesiącu mają jeszcze status processing a ty po 3 dniach się zaczynasz przejmować? cierpliwości, kiedyś w końcu coś się ruszy albo anulują
Obrazek
moth
AKTYWNY

Pochwały: 33
Telefon:: xiaomi

Re: gearbest status zamowienia

Postprzez kris88 » 14 lis 2017, o 16:10

ok poczekam,
pisałem bo dziwi mnie ten paymet method
kris88

Telefon:: v970

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI