Gearbest.com przesyłka Priority Line zmniejsza ryzyko VAT

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Gearbest.com przesyłka Priority Line zmniejsza ryzyko VA

Postprzez mariobz » 24 sty 2020, o 10:24

toryu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chyba sobie wykrakałem :D
"2020-01-23 21:52:00 Przesylka została przygotowana w eksportowym centrum pakowania."
W końcu coś się ruszyło, sprawdź u siebie ;)
mariobz

Telefon:: ksiajomi mi 10

Reklama

Postprzez avatarek » 24 sty 2020, o 20:17

Może przesyłki były badane przez służby epidemiologiczne XD?
Mam nadzieję.

Ostatnio doszło do mnei coś z ali co szło 2 miesiące a czekam na inne rzeczy które idą już miesiąc.
Troche straszno.
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Postprzez toryu » 24 sty 2020, o 21:35

mariobz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chyba sobie wykrakałem :D
"2020-01-23 21:52:00 Przesylka została przygotowana w eksportowym centrum pakowania."
W końcu coś się ruszyło, sprawdź u siebie ;)

Moja dostała strasznego przyspieszenia :) Przedwczoraj Węgry, wczoraj Redefeld w Niemczech, a w tej chwili Wrocław. Co więcej właśnie dostałem sms, że w poniedziałek jest planowana dostawa.
toryu

Telefon:: Xiaomi mi4

Postprzez mariobz » 24 sty 2020, o 21:37

Dokładnie to samo mam :D
Przed sekundą SMS, paczka jest we Wrocławiu, ma być w poniedziałek u mnie :)
mariobz

Telefon:: ksiajomi mi 10

Postprzez Avis33 » 7 maja 2020, o 13:21

Mam 2 przesyłki jedna do PL:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jedna do DE:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

GearBest że mam czekać 60 dni roboczych jeszcze do lipca, zamówienie na wysyłkę czekałem cały miesiąc (lepiej było wybrać zwrot kasy). Nigdy więcej nie kupię w tym sklepie, wolę już alieexpress. (Jak nie wyśle w terminie to z automatu zwrot kasy).
Motorola Defy >> Xioami Red Rice >> Lenovo K3 Note >> Motorola Defy >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32 gb >>> Xiaomi Mi6 6/128 GB
Avis33
AKTYWNY

Telefon:: Xiaomi Mi6 6/128GB
ROM: MIUI 11.2

Postprzez SpeedoFST » 8 maja 2020, o 01:21

cóż, ja też czekam, priority line chyba im padło przez wirusa bo już nie oferują, tylko expeditet shipping za parę dolców do PL jest
SpeedoFST
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Postprzez Tao » 11 maja 2020, o 05:12

Mam to samo . Pierwszy raz i ostatni zakup w gearbest . Zamówiłem telefon 23.03.2020 a oni mi piszą co mam spokojnie czekać :( . Jaja maks . Śledzenie w dpd ; 2020-04-02 20:14:17 Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nienadana. Do 12 lipca mam czekać i jak nie dojdzie wtedy rozpatrzą niedotarcie przesyłki . Na ali nigdy takich jaj nie miałem . Numer przesyłki:13220000077368 . Nigdy więcej tego pseudo sklepu .
Tao

Telefon:: xiaomi redmi note 2

Postprzez rodan77 » 11 maja 2020, o 05:58

Tao napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mówisz, że na Ali nigdy takich problemów nie było. No cóż... Ja kupiłem telefon na Ali 27.03 i też wciąż na niego czekam.
Może nie zauważyłeś ale ruch lotniczy jest praktycznie martwy więc dotarcie naszych paczek do Europy jest mocno opóźnione.
Co wg Ciebie powinien zrobić sklep?
Oddać ci kasę i liczyć na to, że im zwrócisz telefon jak w końcu do Ciebie dotrze?
rodan77
VIP

Pochwały: 93
Telefon:: Meizu 16

Postprzez Avis33 » 11 maja 2020, o 09:43

rodan77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mówisz, że na Ali nigdy takich problemów nie było. No cóż... Ja kupiłem telefon na Ali 27.03 i też wciąż na niego czekam.
Może nie zauważyłeś ale ruch lotniczy jest praktycznie martwy więc dotarcie naszych paczek do Europy jest mocno opóźnione.
Co wg Ciebie powinien zrobić sklep?
Oddać ci kasę i liczyć na to, że im zwrócisz telefon jak w końcu do Ciebie dotrze?

Inne przesyłki zamawiane na alieexpress normalnie przychodzą w ciągu 2-3 tygodni. Także nie wiem w czym sklep ma taki problem? Mogli by wysłać normalną metodą do Polski i sami zapłacić VAT, jak im Celni naliczą. A paczka by doszła w około 3 tyg.
Motorola Defy >> Xioami Red Rice >> Lenovo K3 Note >> Motorola Defy >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32 gb >>> Xiaomi Mi6 6/128 GB
Avis33
AKTYWNY

Telefon:: Xiaomi Mi6 6/128GB
ROM: MIUI 11.2

Postprzez Tao » 12 maja 2020, o 15:49

Na Alii są jasne zasady wysyłki czasu i td.. Dwa tyg po zamówieniu tel na Gearbest zamawiałem kilka rzeczy z ali i nie zauważyłem opóźnień . W ciągu miecha doszła obudowa do aparatu , etui do nieszczęsnego telefonu i szkła hartowane . Dla mnie to pseudo sklep . Przy zamówieniu telefonu zapytałem o czas itd .. Bajek się nasłuchałem i teraz jestem w plecy i mam cierpliwie i łaskawie czekać na cud lub do 12 lipca . Gdzie zapewniali mi że maksymalnie około miesiąca będzie u mnie telefon :( . Mało tego przy każdym zamówieniu na Ali dostałem wiadomość co mogą być opóźnienia związane z pandemia itd .. Ale obyło się bez . Samo to już świadczy o poziomie usług między Ali a Gearbest co ciemnotę na żywca wciskają . Dla mnie to kpiny a nie sklep .
Tao

Postprzez Tao » 21 cze 2020, o 09:44

Zakupy w Gearbest są niesamowite . Polecam szczerze dla ludzi co mają czas i kasę na stratę czasową . Taka pożyczka dla sklepu na okres kliku miesięcy bez odsetek :) Zamówiony tel 23/03/2020 20:37:41 A dziś po wielu kolejnych wysłanych do nich wiadomościach wspaniała wiadomość ; Gearbest na 21.06.2020 01:31:21 CST
Drogi Grzegorzu,

dziękuję za twoją ostatnią wiadomość.
Mamy wiadomości dotyczące Twojego pakietu.
Niestety został zwrócony do magazynu nadawcy.

W tym celu możemy wykonać jedną z następujących opcji:

1) Możemy wydać ponowne dostarczenie.
2) Możemy anulować i zwrócić zamówienie.

Daj mi znać, jak chcesz kontynuować.

Z poważaniem,
Malpica
Gearbest Obsługa klienta
http://www.gearbest.com/
Pierwszy zakup i ostatni . Polecam . Szalone promocje i okazje tylko z Gearbest
Tao

Postprzez xm3 » 21 cze 2020, o 12:07

Miałem to samo, najpierw ściemniali przez 2 miesiące, ze przesyłka jest w drodze i termin dostarczenia to xx-xx.05.2020. Jak minął termin dostawy to założyłem spór na PayPal (na szczęscie płaciłem PayPal) i wtedy nagle okazało się, że paczka tak jak u ciebie została zwrócona z magazynu. Mają jakiś wyraźnie problem z wysyłaniem.
Narazie odpusciłem sobie ten sklep może z czasem unormuje się ta sytuacja.
Może nie lubią Grzegorzy (też mam tak na imię).
Pozdrawiam
xm3

Pochwały: 2
Telefon:: Oukitel WP-5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com