FC106 rejestrator jazdy - także towarzyszący fotograf

FC106 rejestrator jazdy - także towarzyszący fotograf

Postprzez gearvita » 7 mar 2019, o 11:55

FC106 car vdr z rozdzielczością 1080P Jakość obrazu HD rejestrująca wypadki drogowe, malownicze podróże, niespodziewane chwile lub wszelkie filmy wideo warte obejrzenia w mediach społecznościowych. Obiera on 360-stopniowy obrotowy obiektyw, może rejestrować nie tylko tradycyjne zewnątrz pojazdu, ale również wewnątrz, takich jak własna chwila radości. Dzięki szerokiemu kątowi 170 stopni, sześciu soczewkom szklanym i dużemu otworowi F2.0 można łatwo zauważyć sytuację po obu stronach drogi w dzień iw nocy. W przypadku niewielkich kolizji czujnik G może pomóc zablokować ważne pliki wideo, które nie będą objęte nagraniem z pętli.

Cechy produktu:
● Inteligentny układ czterordzeniowy
Wysoce skonfigurowany procesor chwilowy służy do szybkiego rejestrowania i przetwarzania obrazów, co zapewnia, że ​​rejestrator jazdy działa z dużą prędkością z każdą chwilą.

● HD Six Glass
Czujnik obrazu jest wyposażony w 4 zestawy kulek sferycznych ze szkła full HD i filtry podczerwieni, delikatne kolory, naturalne szczegóły o wysokiej rozdzielczości ekranu. Automatycznie poprawia jasność w nocy, obrazowanie jest delikatne i wyraźne, efekty nagrywania w dzień iw nocy są w pełni ulepszone.

● WDR Wide Dynamic + HDR High Dynamic
W procesie syntezy obrazu WDR + HDR oferuje wydajność algorytmu sprzętowego i funkcję anti-shake, aby tworzyć szybsze i wyraźniejsze obrazy.

● Połączenie WiFi
Wbudowane sterowanie Wi-Fi, brak konieczności bezpośredniego połączenia z telefonami komórkowymi, podgląd wszystkich nagrywarek, odtwarzanie, pobieranie można wykonać przez telefon, prosta i intuicyjna obsługa.

● Nagrywanie w pętli
W pełni automatyczne wideo cyklu automatycznie pokrywa się z pierwszego segmentu po zapełnieniu karty pamięci, nie przejmuj się ostatnim filmem.

● Nagrywanie awaryjne Zablokuj wideo bez pokrycia
Wbudowany czujnik grawitacji, gdy zostanie wykryty hamulec awaryjny i kolizja, samo wykrywanie kolizji nie jest objęte gwarancją, zapewniając, że jest to twój najsilniejszy dowód.

● Nienadzorowany film monitorujący
Funkcja wykrywania ruchu wideo, przechwytywanie filmów, szybkie ostrzeżenie, bezpieczeństwo parkowania, inteligentne trzymanie w dłoni.

Ponieważ samochody stają się najbardziej wygodnym i wygodnym sposobem transportu, stają się popularne z dnia na dzień i obejmowały wiele domów. Rosnące zapotrzebowanie na samochody zwiększa także ryzyko wypadku, dlatego aby uniknąć tego typu sytuacji, należy korzystać z rejestratora jazdy FC106: https://gearvita.com/fc106-mini-driving ... ision.html

Może Ci się spodobać:
70mai dash cam pro
xiaomi mijia 1080p smart ip camera

Obrazek
Electronics and Accessories Online Shop - GearVita
Avatar użytkownika
gearvita
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 paź 2018, o 11:04
Pochwały: 2
Telefon:: xiaomi
ROM: 128

Reklama

Powrót do gearvita.comKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama