• Reklama

Elephone S8, ktoś jest zainteresowany?

Elephone, tanie telefony dual sim, 64 bitowe procesory, LTE,
elephone P3000S, P6000, P5000, G7.
Elephone, testy, recenzje, opinie, pomoc, ROM, Root.

Re: Elephone S8, ktoś jest zainteresowany?

Postprzez slavo22 » 11 wrz 2017, o 08:45

Cóż, jak widać każdy oczekuje czegoś innego. Ja przez lata przyzwyczaiłem się że w chińskich sprzętach (tych tańszych) zawsze jest coś do poprawy. Obojętnie, czy jest to atomizer do elektronicznego papierosa, czy telefon czy inna elektronika, zawsze coś tam było trzeba podszlifować czy przeinstalować. Ale godziłem się na to ze względu na cenę. Niestety ale rynek jest bezwzględny, chcesz mieć wszystko cacy musisz zapłacić. Mnie nie stać, dlatego godzę się na pewne niedoróbki. Elephone nie miałem jeszcze, widzę jedynie że marka ciągle jest obecna gdzie inne już dawno wyleciały z rynku.

Autor postu otrzymał pochwałę
slavo22
VIP

Pochwały: 62
Telefon:: LeEco x600
ROM: Co chwilę inny

Reklama

Postprzez qqryq » 16 wrz 2017, o 04:27

rutino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No nie wiem, na jutubie pierwsze recenzje zachwalają ten wyświetlacz, ponoć od Sharpa...
https://youtu.be/CwyX8bAHqiQ
qqryq

Pochwały: 2
Telefon:: lenovo P2

Postprzez wustamariana » 22 mar 2018, o 22:29

Witam
odgrzeję kotleta

miesiąc używania S8, jak kupowałem, to wiedziałem z czym będę miał do czynienia. Mogę po tym czasie powiedzieć że telefon jak za tą kasę jest na prawdę ok. Na oryginalnym sofcie ma problemy z ramem ( przy normalnym użytkowaniu max 4 apki w pamięci - poczta, przeglądarka bez komunikatorów czy mesengerów) z 4 gb pozostaje ok 0.7 - 1.0, więc trochę mało, choć nie dostrzegłem zacinek czy zamulenia telefonu.
Jest jeden bardzo duży problem, przez który sprzedaję telefon, jest to czujnik światła czy zbliżeniowy ( nie wiem jak to się zwie ). Jest umiesczony na dole telefonu po lewej i gdy rozmawiam to cały czas włącza się i wyłącza ekran. Po końcu rozmowy aby zakończyć połączenie trzeba zwinąć górne menu i czasami jakieś aplikację typu kalendarz. Pewnie są jakieś apki do zabijania ekranu ale już nie mam ochoty sprawdzać. Większych problemów nie miałem. Fajna sprawa z podwójnym działaniem przycisku menu i czytnik linii.
Nie jestem wymagający, telefon służy mi do pracy ( zdjęcia, dużo maili, przeglądarka ) i spełnia swoje zadania. Przesiadłem się z Le maxa 2 i mam podobne odczucia, choć max 2 jest wyżej. W s8 brakuje softów a dokladnie w moim przypadku miui, pewnie jak coś się pojawi ( teraz jest juz nie wspierany Eragon o niebo lepszy od oryginału, jest tez objęty aktualizacja do oreo - choć nie wiem czy to dobrze) to będzie dobry tel bezramkowiec za śmieszne pieniądze.
Aha jeśli chodzi o jakość wykonania, to w moim przypadku nie mam się do czego przyczepić. Telefon z aluminium na bokach, przyciski spasowane bardzo dobrze, trochę lipa że plastikowe plecy a do ekranu nie mogę się przyczepić.

Nie jestem testerem, to są spostrzeżenia zwykłego zjadacza chleba, telefon moge polecić, choć flagowiec ( jak to reklamują ) to to nie jest - trochę mu brakuje.
wustamariana

Telefon:: p8 lite

Postprzez Flyagaric » 23 mar 2018, o 16:47

wustamariana napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Takie problemy często powoduje szkło ochronne na ekran - próbowałeś używać fona bez niego?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 132
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia strona

Powrót do Elephone