• Reklama

Elephone P6000 - wymiana LCD od P6000 PRO

Elephone, tanie telefony dual sim, 64 bitowe procesory, LTE,
elephone P3000S, P6000, P5000, G7.
Elephone, testy, recenzje, opinie, pomoc, ROM, Root.

Elephone P6000 - wymiana LCD od P6000 PRO

Postprzez loco » 26 lip 2017, o 13:19

Witam, mam poważny problem, na który nie ma chyba rozwiązania ale chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat.

W moim P6000 (2/16GB) zbił się dotyk. Działał ale nie wyglądało to najlepiej. Postanowiłem go wymienić. Na aliexpressie zakupiłem zespolony dotyk i LCD do P6000 Pro (specjalnie jeszcze wypytywałem chińczyka jeśli LCD będzie działał z P6000. Zapewnił mnie, że tak) (nie znalazłem aukcji z dotykiem/lcd do zwyczajnego P6000)

Część przyszła, podłączyłem - ekran się tylko podświetla na czarno i nic więcej, żadnego obrazu.
Piszę do chińczyka, mam mu posłać wideo z opisem problemu - posyłam. Sprzedawca przeprasza i wysyła kolejny LCD/Dotyk.

Dzisiaj przyszedł. Zapewne się domyślacie? Taka sama sytuacja.... to już raczej nie możliwe, że posłali dwa uszkodzone modele... po prostu ekran nie współpracuje najprawdopodobniej z P6000 ...

Co Wy o tym sądzicie? Czy Android 7.0 nagrany na tym telu może robić jakiś problem? (orginalny LCD działa)

Gdyby co to mam dwa elementy zespolone LCD/Dotyk do P6000 Pro na odsprzedaż.....
loco

Reklama

Powrót do Elephone