• Reklama

ElePhone p5000 - pytania odnosnie fona i marki.

Elephone, tanie telefony dual sim, 64 bitowe procesory, LTE,
elephone P3000S, P6000, P5000, G7.
Elephone, testy, recenzje, opinie, pomoc, ROM, Root.

Re: ElePhone p5000 - pytania odnosnie fona i marki.

Postprzez blue_voyager » 1 kwi 2015, o 08:54

Jak telefon o to woła, zwykle to jest 15-20.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Reklama

Postprzez Pirzu » 2 kwi 2015, o 20:20

Akurat za 3-4 razem powinno sie raz solidnie rozladowac, czyli rozladowal sie telefon, z 3 razy probowac uruchomic i pozniej juz tak nie robic, wtedy formuje sie bateria a system wie, jaka ma pojemnosc dokladnie.
Kolejna sprawa, ladowanie bateri lipo i lijo jest ciezkie do okreslenia w jaki sposob powinno sie ladowac. Na pewno lepiej mniejszym pradem, baterie nie poddawac wysokim temperaturom oraz najlepiej ladowac od okolo 20 %.

I co do baterii, czytam same glupoty. Jest to jedyny telefon w mojej historii, ktory wytrzymuje mi caly dzien (jestem harduserem). Teraz mam 70%, ekran 2 godziny 12 minut wlaczony, ciagle net wlaczony, przez godzine ponad wifi wlaczone na rzecz kamerki Xiaomi YI i polaczenia jej, wiec wtedy tez hspa wlaczone bylo. Czy to jest zly wynik ... ? Nie wiem, czy jest te 5350mah, ale na pewno jest pojemna i daje rade.

Soft taki sobie, ma pare bugów, ale można miui czy cm11 w latwy sposob podobno zainstalowac.

Czytnik lin papilarnych działa dokładnie tak samo, jak w galaxy s5 - niczym sie nie rozni, ta sama czestotliwosc i jakosc :) Aparat jest dobry, bardoz dobry kontrast podczas robienia zdjec. Jesli chodzi o wykonanie tez bardzo dobre, nie trzeszczy jak sasmung, sony czy htc w tych pieniadzach.
Pirzu

Pochwały: 19
Telefon:: Nokia

Postprzez BUDZAK » 4 kwi 2015, o 22:24

Witam tel kupiłem u goldiego na promocji wyszedł mnie 700 zl obylo sie bez watu. Jest to mój drugi smartfon pierwszy to lenovo a820 z którego byłem bardzo zadowolony i do niego moge go porównać. Wyknanie bardzo przyzwoite wszystko spasowane nic nie trzeszczy, ekran pieknie świeci kolory ostre i wyraźne, aparat super zdjęcia dużo lepsze niż na starym fonie to samo filmiki, jakość rozmów na normalnym pozionie słychać dobrze nikt z drugiej strony nie nażekał, bateria i tu jeszcze dokladnie nic specjalnego nie powiem bo mam tel za krótko ale napewno nie ma co liczyć na pojemność podaną przez producenta tel przyszedł z 50 pare procent kilka rozmów zabawy tel i jeden odcinek gry o tron i pozostalo kilka procent dobity dobpełna intensywnie używany cały następny dzień i znowu ladowanie napewno jest lepiej jak na lenovo ale napewno nie wytrzyma 2x wiecej czasu a bateria jestbponad dwókrotnie większa. Ładuje sie naprawdę szybko nie sprawdzałem dokładnie ale w około godz dobił do 70%. Tel jak dla mnie strasznie się grzeje dużo oglądam filmów online przez wi fi i tel w górnej części jest dość mocno ciepły a jak do tego podpiąć ładowarkę o to już powoli można by jajko smażyć i to jest chyba dla mnie największy mankament jak na ten moment. Czytnik lini działa ale dlamnie lepiej jak by go nie było i zamiast przycisku był normalny dotykowy jak mialem wstarym tel dużo wygodniejsze. Dioda powiadomień ma dwa kolory zielony jak ktoś dzwonił lub przyszla wiadomość natomiast czerwony jaknładujemy tel i jak jest słaba bateria chyba świeci od 15% gps działa średnio tak samo jak w lenowo w domu jest problem ze zlapaniem satelit na polu jestvdużo lepiej jednak trzeba chwilę potrzekać i mieć dostęp do neta. Kompas dziala ale jakoś moło dokładnie nie mialem wcześniej trudno mi porównać. Aero dziala bez problemu zasięg w tel bez zastrzeżeń. Jak narazie ani razu się nie zwiesił dzialavwszystko bardzo płynnie. System czysty z językim pl w około 95%. Jak narazie jestem zadowolony zobaczymy jak dalej bedzie sprawowalo się batetia i może kolejny soft poprawibte temperatury bo wydają mi sie za wysokie.
BUDZAK

Pochwały: 3
Telefon:: ZUK Z2

Postprzez igor_x » 4 kwi 2015, o 23:38

Mojego nadał nie używam. Folia na ekranie.
Dziś sprawdziłem czytnik linii, działa. Wyłączyłem tę funkcję ze względu na to że nie potrzebuję blokować przed innymi. Czytnik działa do 2 razu. Średnio albo za pierwszym razem zczytuje, albo za 2 razem. Jest ok.
Na słońcu znacznie słabiej od colpala f1. Mam folię z nadrukiem jeszcze, może po jej ściągnięciu będzie lepiej.
Sprzedam Xiaomi mi5 3/64
Info: PW
igor_x
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi mi5

Postprzez Pirzu » 5 kwi 2015, o 13:20

nagrywam recenzje i albo mi sie trafila znakomita sztuka elephone, albo Wam felerna :) bateria jest rewelacyjna, GPS satelity lapie rowniez dobrze w budynku z zaluzjami :)
Pirzu

Pochwały: 19
Telefon:: Nokia

Postprzez robot » 5 kwi 2015, o 14:15

Tylko sprawdz bez agpsu i bez programow w stylu gips test itp. Bo jak u mnie z tym łapie fixa szybko m tak bo odcieniu od neta i reszcie to masakra... a za granica wiadomo jak jest , w-aczyszvdane to zaraz wszystko zaczyna ściągać samo od sobie.
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Postprzez mar76ek » 8 kwi 2015, o 16:02

mar76ek
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: JY-G4S

Postprzez alienv » 9 kwi 2015, o 12:10

robot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a jakbys chcial zeby bylo? taka jest zasada działania gps, referencyjnie ttff moze trwac do 15min i jest co calkowicie poprawne

kazdy satelita wysyla paczki dlugosci 1500b z predkoscia 50bit/s - stosujac podstawowa znajomosc matematyki mozna policzyc ze odebranie calej ramki to 30s - o ile zaczniemy odbierac dokladnie od pierwszych wyslanych bitow.
Na cala wiadomosc od satelity sklada sie lacznie 5 ramek. Do tego almanac przesylany jest tylko w ramkach 4 i 5 - czyli pobranie calego od jednego satelity to 12,5minuty
Tak to dziala i bedzie wolno, zwlaszcza po pierwszym wlaczeniu telefonu czy reinstalacji roma.
Cala reszta to przyspieszacze, glownie programowe.
Dużym przyspieszeniem jest stosowanie odbiornikow z wieksza iloscia kanałów - wtedy można skanować i pobierać dane równocześnie z większej ilości satelit. To jedyne co można rozwiązać sprzętowo.
alienv
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: iOcean X7S
ROM: 4.2.2 0520

Postprzez orbitek2004 » 12 kwi 2015, o 17:04

Pirzu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie ma sie doczego przyczepić telefon wart swej ceny . Solidna marka i za cene promo 179,99$ warto. Bateria trzyma długo kwestia sformatowania i odpowiedniego oprogramowania. Trzyma dwa pełne dni przy korzystaniu na full. 4 dni tak jak w opisie na stronie producenta na czuwaniu telefony i rozmowy. Zdjęcia super filmy też. Jeden minus nie czyta mi karty SDHC 32GB, nie wiem czemu. Polecam gorąco.
orbitek2004

Postprzez robot » 12 kwi 2015, o 17:38

za ta cene sa lepsze telfony.... tutaj jedyny plus to ta bateria ktora tak naprawde ma duzo mniejsza pojemnosc niz deklarowana
robot
AKTYWNY

Postprzez ar2rc » 12 kwi 2015, o 21:33

robot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A masz go. Ja mam i bateria naprawdę długoooo trzyma. Więc jest coś na rzeczy. Waga też mówi że coś w baterii musi być. Chyba by polskiego złomu nie wsadzali.
ar2rc
AKTYWNY

Telefon:: sgs4
ROM: omega

Postprzez robot » 12 kwi 2015, o 21:45

poczytalem pare recencji i wszedzie jest ze na pewno nie ma tyle co deklaruja
robot
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Elephone