• Reklama

eglobalcentral.pl

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

eglobalcentral.pl

Postprzez Tenfilip » 6 lip 2017, o 13:40

Hej,

kupowal ktos u nich ? Cokolwiek wiecie ? Nawet nie wiem, czy wysylaja z Londynu, czy z HK (gdzie sa zarestrowani), a chcialbym tam kupic telefon. Wszelkie opinie mile widziane!!!
Tenfilip

Pochwały: 1
Telefon:: sony

Reklama

Re: eglobalcentral.pl

Postprzez kombajnik » 6 lip 2017, o 16:54

Na swojej stronie mają odnośnik do opinii na swój temat w serwisie opineo.pl -> https://www.opineo.pl/opinie/eglobalcentral-pl

jest ryzyko jest zabawa, jak bym miał tam cokolwiek kupować to tylko płacąc kartą (nienależącą do głównego konta jak by dane miały wyciec) LUB paypalem i w razie problemów z otrzymaniem towaru walił spór (paypal) lub chargeback (płatność kartą).

Autor postu otrzymał pochwałę
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: ZUK Z2
ROM: ZUI 2.1

Postprzez Tenfilip » 6 lip 2017, o 18:30

Z tego co czytałem, to opinie na opinieo etc. sa albo pochwalne na maksa i napisane podejrzanie staranie, albo opisuja konkretny CENZOR przypadek - i te w odpowiedzi dostaja strasznie sadem i teskty typu "W internecie nikt nie jest anonimowy". Czuję czosnek, cebulę, no sam nie wiem?
Tenfilip

Pochwały: 1
Telefon:: sony

Postprzez kombajnik » 6 lip 2017, o 21:41

Też nie wiem, odczucia są mieszane, tym bardziej, że:

https://www.eglobalcentral.pl/warunki.html ->

23. Nasz dane

Nasze biuro znajduje się pod poniższym adresem:

West Wing, 2/F,
822 Lai Chi Kok Road,
Lai Chi Kok,
Kowloon,
Hong Kong

Także "szukaj wiatru w polu"
Zrealizowanie gwarancji w tym sklepie pewnie jest tak samo ryzykowne jak odesłanie czegoś do Chin i liczenie na to że ktoś odeśle Ci cokolwiek z powrotem, czy nie zostaniesz bez kasy i sprzętu.
+

Obrazek

Wszystko wygląda mocno średnio, i tak jak pisałem wyżej, jak miałbym tu cokolwiek zamówić to bym przed zamówieniem ubezpieczył się na wszystkie możliwe sposoby w razie najgorszego (wałka, oszustwa, braku odzewu, niesprawnego towaru itp) czyli na moje oko płatność za towar poprzez paypal lub karta kredytową i w najgorszym wypadku zakładanie sporów na PP lub chargeback w banku przy płatności kartą., pod żadnym pozorem nie płacił bym im za towar poprzez Przelewy24 bo wtedy wywalczyć kasę z powrotem to pewnie bardzo dłuuuga droga.
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: ZUK Z2
ROM: ZUI 2.1

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI