• Reklama

Dylemat z siałomi...

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dylemat z siałomi...

Postprzez Rura » 3 sie 2018, o 20:27

Dylemat z zakupem telefonu. Po ostatnim nie_trafieniu z Umidigi Z2, stwierdziłem, że za bardzo się przyzwyczaiłem do MIUI i jednak zostanę przy chinolskiej dystrybucji andka. I teraz:
- Mi 8
- Mi Mix2S
- Max 3?
Qrczaki i teraz: grać - nie gram; zdjęcia - robię i styka mi "na szybkiego" jakość z MiMaxa, do dobrych technicznie mam lusterko i szkiełka; w sumie tylko przeglądarka, parę apek skomplikowanych jak przysłowiowy Word. I byle blutut działał bezstresowo i giepieesy nie zrywały. Te 2 200 za Mi8 to w sumie maks, reszta jest dużo tańsza... W sumie 2500 za Mi8 z krajowej dystrybucji za 128 Giga to maks. W sumie Mi8 najmniej mi się podoba wizualnie przez srajfonowe nocze....
Co kupić i dlaczego?
Rura

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Reklama

Re: Dylemat z siałomi...

Postprzez Herezja » 3 sie 2018, o 21:09

Zacznij od szablonu i zastanów się co chcesz w ogóle napisać.
To co aktualnie nam dałeś do przeczytania jest bardzo nieczytelne.
Herezja
VIP

Pochwały: 34
Telefon:: Nomu s10

Postprzez Rura » 3 sie 2018, o 21:59

Ok.
W szablon nie ubiorę tego co chcę przekazać... Wydawało mi się, że choć odrobinkę czytelnie.
Jeżeli nie to poproszę wywalić w kosmos.... czy na śmietnik... Jeden pies ;-).
Rura

Postprzez Tommi » 3 sie 2018, o 22:26

Jak nie podoba Ci się nocz w Mi8 to bierz Mix2s. Bebechy i aparat w zasadzie takie same, a wygląd sporo lepszy niż Mi8 :) Cenowo też podobnie.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Tommi
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Postprzez Flyagaric » 4 sie 2018, o 21:53

Mi 8 nie bardzo dorasta do miana flagowca. Na pewno nie w tej cenie. Mix2s, to co innego - tutaj faktycznie wygląda to jak należy.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 136
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez tpawel » 4 sie 2018, o 21:59

Tak z ciekawości to co konkretnie Ci nie pasuje w mi8 ?

Wysłane z Honor 9
tpawel
VIP

Pochwały: 103
Telefon:: Le pro 3
ROM: Lineage OS

Postprzez monsiejowa » 5 sie 2018, o 00:24

Szczerze polecam mix 2s. Użytkuję od ponad miesiąca i jestem mega zadowolony. Wcześniej miałem wszystkie mixy - mi mix, mi mix 2 i teraz mi mix 2s. Do pełnego szczęścia brakuje mi tylko czytnik palucha w ekranie. Aparat jest o niebo lepszy od poprzedników, telefon śmiga jak ta lala, żadnych spowolnień czy przycięć. Bezprzewodowe ładowanie dość szybko ładuje - ok 3g od 5% do 100% tylko trzeba dokupić za 25$ ładowarkę bezprzewodową. Jeśli wybierzesz mix 2s na pewno będziesz zadowolony.
monsiejowa

Telefon:: Szajsung Grand 2

Postprzez Rura » 5 sie 2018, o 01:19

Tak z ciekawości: ile czasu wytrzymuje Ci bateria, w normalnym użytkowaniu?
Po Max-ie to ciężko przebić przy dużych ekranach czas działania... Dzisiaj około 8mej rano miałem 80% baterii... Po jeździe na janosiku około 6ciu godzin, kilku fotach i jakimś filmiku + net, giepieesy i taakie tam o 22.30 miał 6%... Oczywiście ekran cały czas odpalony w trakcie jazdy. Dlatego myślę o Maxie 3 - na pierwszym miejscu, drugie zajmuje właśnie Mix2S. Co prawda nie zdarza mi się za często tak jeździć, ale często jest coś odtwarzane z netu i kręcone filmiki i takie tam inne energochłonne rzeczy.
Rura

Postprzez monsiejowa » 5 sie 2018, o 18:31

Każdy korzysta z telefonu inaczej. Mi przy włączonych danych cały czas i siedzeniu na necie średnio 2-3h trochę grania, kilka rozmów telefonicznych, kilka smsów trochę youtuba i od 5 do 23 mi wytrzymuje. Jazda na navi ok 5h również wytrzymuje spokojnie. Zaczynam sobie wyrabiać nawyk, że jak jestem w domu i nie korzystam z tel to kładę go na ładowarkę qi i zawsze się podładuje te parę procent. Miałem redmi note 4 i 5 fakt bateria jest tam większa ale i tak zostawało mi wieczorem 30-35% więc musiałem ładować codziennie.
monsiejowa

Telefon:: Szajsung Grand 2

Postprzez zielony14 » 8 sie 2018, o 09:16

szablonik <3
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
zielony14
VIP

Pochwały: 70
Telefon:: Nubia M2
ROM: Stock

Postprzez Rura » 8 sie 2018, o 09:41

Można wyautować...
Wiem co chciałem wiedzieć. Poczekam na Maxa3, a jeżeli nic się nie trafi to Mix2s będzie.
Dziękuję.
Rura

Powrót do Jaki telefon kupić ?