• Reklama

Dualsim 5.9-6 cali

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Dualsim 5.9-6 cali

Postprzez gotenks-china » 25 sie 2018, o 10:22

Odnośnie PPTV King : użytkuję go już przeszło rok i nadal nie jestem pewien, czy poleciłbym go komuś do kupna :).

Z jednej strony to świetna, bardzo solidna konstrukcja (metal, nie plastik), która wytrzymała jak do tej pory spadek z pierwszego piętra na parter szczeliną między schodami w bloku, wielokrotny upadek na asfalty, betony, itd. z wysokości człowieka trzymającego telefon w rękach - a jedyny objaw to popękane szkło hartowane, oraz dziwnie działający dotyk w górnej części ekranu (tzn. raz działa, raz nie - świetnie to widać gdy włączy się wizualizację dotknięć w opcjach : raz rysowana pionowa kreska jest ciągła, raz ma przerwę o szerokości ok, 2cm). Tel ma świetny (jak dla mnie :)) ekran : jasny, ostry i przyzwoicie duży. Zwykle pracuje bardzo szybko, ale ... niestety czasami zdarzają mu się baaaardzo długie lagi - przez długi czas zero reakcji, co być może jest winą softu, bo znalazłem tylko jedną sensowną wersję systemu z językiem polskim i w miarę działającą :(. Ma dość słaby aparat, fatalną jakość złącza USB - już po paru miesiącach zaczęły z nim być problemy (dlatego musiałem zastosować magnetyczną przejściówkę), i jak dla mnie ma mało pamięci wewnętrznej (a nie mogę włożyć karty, bo użytkuję dwa SIM'y). Nie wiem czemu, ale ma dość słaby poziom sygnału z TMobile, ale silny z Play, przez co mam dość kiepską jakość internetu z TMobile. Czasami też automatyczny poziom jasności zbyt przyciemnia ekran. No i oczywiście urządzenie nie jest certyfikowane wg googla :(.

Teraz ma bardzo okazyjną i kuszącą cenę, ale nie wiem czy kupiłbym go jeszcze raz :)
Ostatnio edytowano 25 sie 2018, o 14:45 przez gotenks-china, łącznie edytowano 2 razy
gotenks-china

Pochwały: 1

Reklama

Re: Dualsim 5.9-6 cali

Postprzez Rura » 25 sie 2018, o 12:37

Ja z Maxa1 jadę... I nie chce się popsuć po omal 2 latach. Ale, że lubię nowości to czekam na Maxa3 od kilku dni... I jeżeli nie trafi do mnie do piątku to PayPal będzie miał co zwracać...
Rura
AKTYWNY

Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?