Switch to full style
Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.
Odpowiedz

Drony

15 kwi 2015, o 14:28

Witam wszystkich mam pytanko sądzicie że ten sprzedawca sprzedaje orginał czy podróbkę bo nie jestem w temacie :(
http://www.aliexpress.com/item/RC-Helic ... 6.html?s=p

Re: Drony

19 kwi 2015, o 08:47

Ta kamera nagrywa w takiej jakości że szkoda gadać.
Przeciętny smartfon nagrywa lepiej niż ta kamera w rzekomej jakości "hd"

Re: Drony

19 kwi 2015, o 09:15

To nie są drony, tylko latające zabawki dla dzieci tzw. quadocoptery :-P

Re: Drony

19 kwi 2015, o 09:41

Ktoś kupował Gimbala do DJI ?, mają bardzo ciekawe ceny i od cholery kupujących... też FPV jest naprawdę w dobrych cenach... jak ktoś coś kupował to dajcie znać :)

Re: Drony

17 lip 2015, o 17:28

Chce coś kupić dla testu, co polecacie?
niekoniecznie z kamerą.

Re: Drony

17 lip 2015, o 18:47

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


podobnie jak z telefonami - pytanie powinienes poprzedzic kwota

W mojej opinii obecnie Iris+ firmy 3DR jest najlepszy za srednia kase
jest to produkt made in USA i teoretycznie niedostepny dla europy, ale ... za 599 $ kupisz go na amazon.com z bezplatna dostawa
w tej cenie oczywiscie bez kamery i gimbala - ale to duzo taniej kupisz na ali

odradzam z gory produkty firmy Walkera typu x350pro itp - tak sa tansze ale nie warte nawet dla poczatkujacych, spadaja, nie trzymaja prametrow - ktore wygladaja fajnie tylko w filmikach reklamowych
Jesli chcesz wydac mniej niz ww kwota - to pozostaja Ci zabawki do polatania w hali, bo na lace czy innym otwartm terenia raczej nie polatasz, a jedynie najesz sie stresu - mozwa tu o wszystkim typu CX, syma itp dostepnych za pare dolcow na aliex, niektore nawet ponoc z funkcja follow me - a nawet nie maja gpsa
obecnie bezdronowy jestem, bo taki czas :((( ale polecam sie na przyszlosc z opinia w tym temacie, bo troszke latam, choc za eksperta nie mam zamiaru sie podawac! ani tez nie mam zamiaru walczyc ze znawcami latajacych pieknosci tylko z katalogu

Re: Drony

17 lip 2015, o 20:12

Ostatnio na wykopie ktoś polecał do zabaw Syma X5C-1 i JJRC H8C.

Re: Drony

23 lip 2015, o 12:23

No ja czekam na syme z FPV, zakupiłem dla syna na urodziny jak dojdzie to 8-go sierpnia odbędzie pierwsze loty :)
Wtedy będę mógł wypowiedzieć się co i jak.

Re: Drony

23 lip 2015, o 13:50

Spieszcie się - news we wszystkich kanałach naraz o tym jak to dron prawie strącił samolot jasno pokazuje, że pojawienie się zbawcy, proponującego przepis zabraniający kupna w/w bez zezwolenia, to tylko kwestia czasu.

Re: Drony

23 lip 2015, o 13:55

anduril napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nikt nie ma prawa zabraniać kupna dronów, tylko brak przepisów, które pozwalają karać za szkodliwe, niebezpieczne używanie dronów aby właściclele mogli ponieść odpowiedzialność karną.
Odpowiedz