• Reklama

Doogee X5 w promocji JD HUANQIUJINGMAO - zakup i co dalej?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Doogee X5 w promocji JD HUANQIUJINGMAO - zakup i co dale

Postprzez marco8207 » 11 gru 2015, o 18:31

Ja też dostałem moja X5 bez vat z WER ZABRZE. Świetny zakup!! Tel działa naprawdę dobrze. Dzięki panowie celnicy, zawsze trochę taniej:)
marco8207

Pochwały: 8
Telefon:: MyPhone

Reklama

Postprzez ra-vau » 11 gru 2015, o 20:14

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Teraz w folie wkladaja i kleja od spodu kartke a4 z informacjami, oraz kwota... Sugeruje jesli ja znajdziecie, sami zawrocic listonosza i uscic oplate, nie robiac mu klopotow.

Aha, jest tez kartka z numerem ks magazaynowrj, takim jak w liście. :)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez SzymenL0K0 » 16 gru 2015, o 23:41

Witam, tydzień temu we wtorek dostałem pismo od urzędu. w czwartek wysłałem im wszystkie screeny i mam pytanie czy dostaje się jakieś potwierdzenie czy coś? Czekam już tydzień i nie dostałem nadal swojego Doogee. Czy można jakoś się dowiedzieć co dalej? Czy to powinno tak długo trwać? Chciałbym mieć jakieś potwierdzenie, że jednak dostane ten telefon.
SzymenL0K0

Telefon:: Lenovo
ROM: czysty

Postprzez robot » 17 gru 2015, o 00:43

zadzown i zapytaj czy wogolee dostali maila ... mi z o2 maile wracaly :)
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Postprzez Maltis » 17 gru 2015, o 01:35

SzymenL0K0 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Troche za dlugo. Mi w wawie clili go dwa. Dni. We wtorek list dostalem a w czwartek mialem telefon w domu. Co ciekawe, tracking nadal pokazuje ze telefon jest zatrzymany w urzedzie celnym.

Sent from my NX506J using Tapatalk
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Postprzez fake4r » 17 gru 2015, o 10:45

W końcu dostałem swoją x5tkę. Wszystko ok. Opis paczki dokładnie taki jak jej zawartość z tym że podana jest wartość 20$.
I ciekawostka, po odklejeniu folii ochronnej z napisem doogee zostaje pod nią jeszcze jedna normalna i ładnie naklejona folia fabryczna.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez rk.rk » 17 gru 2015, o 10:57

Teraz dużo szybciej wysyła i daje od razu prawidłowy numer. Kupiłem drugi w ostatni dzień kuponów ,wysłał 5.12.
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Postprzez drago68 » 17 gru 2015, o 11:19

Też odebrałem w poniedziałek tem telefon.
Opisane 30$ jako telefon.
Telefon trafił do UC Zabrze i dotarł po 3 dniach, po wysłaniu dokumentów bez naliczenia vat-u,
ale jest jedna uwaga, która daje do przemyślenia. Otóż po odebraniu paczkę zaraz ważyłem, bo była otwierana.
Telefon zapakowany w tzw. poduszkę powietrzną---była precyzyjnie rozcięta aby było powietrze, dodatkowo włożona do koperty z folii,
która też była rozcięta i dla nie pozoru naklejona naklejka z numerem pozycji księgi magazynowej.
Na Paczce jak zawsze dodatkowo naklejona naklejka informująca o wadze i napis "bez rewizji"
Przypuszczam, że musiała być otwierana przez celników......
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez BUDZAK » 17 gru 2015, o 11:28

U mnie też zabrze nie naliczyło kasy pokłony pierwsza miła rzecz spotkała mnie z ich strony :-P w moim przypadku paczka nie była otwierana ale może sprawdzali kilka paczek czy ich nie rbimy w ch...a. A co do foli pod tą osłonową to mnie zdziwiłeś tel już sprzedany to nie sprawdzę ale taki sam kupiony w Polsce dokładnie w Tesco miał tylko jedną folię bez napisu doogee.
BUDZAK

Pochwały: 3
Telefon:: ZUK Z2

Postprzez robot » 17 gru 2015, o 11:31

drago68 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Oczywiscie ze losowo otwieraja , inaczej kazdy by wysylal jakies skany z duperelami za 10zl..... zeby uniknac placenia vatu.... A tak jak bedziesz probowal oszukac... to lepiej nie mowic :)
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Postprzez drago68 » 17 gru 2015, o 11:56

robot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Oczywiscie ze losowo otwieraja , inaczej kazdy by wysylal jakies skany z duperelami za 10zl..... zeby uniknac placenia vatu.... A tak jak bedziesz probowal oszukac... to lepiej nie mowic :)

Wiem o tym, ale dlaczego nie było napisane na naklejce z "rewizją" i napisana waga przed i po otwarciu...???
Taka jest procedura przez UC.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez majkel_94 » 17 gru 2015, o 11:58

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

O jak dobrze, bo szkło dopiero leci i musiałbym dać siorce na święta taki z napisem :-)
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI