• Reklama

Doogee Valencia2 Pro Y100 ekran 2.5D

Re: Doogee Valencia2 Pro Y100 ekran 2.5D

Postprzez Flyagaric » 20 sie 2015, o 13:45

Masz rację, ale to sklep jako sprzedawca też odpowiada za towar. Kupowałeś od sklepu. Wg. naszych standardów, to sklep odpowiada najbardziej. Wg. chińskich, to już osobny temat. Dlatego napisałem, że lepiej mieć, niż nie mieć. Sam sklep mógł próbować wybrnąć z tego w trochę lepszy sposób, ale to już świadczy o 'klasie' sklepu. 10$ to często dają nawet jak poprosisz o kupon na FB, więc kosztuje ich to tyle co nic.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 131
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Postprzez Gap12 » 20 sie 2015, o 13:58

Nie wiem czym Cię sklep tak zraził ale ze swojej strony nie mam im nic do zarzucenia.Już kilka razy reklamowałem u nich rzeczy i nigdy nie czułem żeby próbowali mnie jak to ująłeś spławić wręcz przeciwnie zawsze otrzymywałem zwrot.
Gap12

Pochwały: 3
Telefon:: Mlais

Postprzez Deezee » 20 sie 2015, o 14:24

@anduril, czyli co gorilla glass to to nie jest ?
kurde, kolejna lipa :)
chyba na tym skończy się moja przygoda z chińskimi telefonami :)
podsumowując, szczególnie jako klient polskiego dystrybutora
-ściemniona bateria
-ściemniony gorilla glass
-zepsute automatyczne przyciemniania
-ściemniona specyfikacja procesora
-problemy z wyjściem audio

dystrybutor nie może nic wskórać u producenta, zawsze byłem dobry w wyrzucaniu pieniędzy w błoto :)
nawiasem pisząco 06:10 odłączyłem tel po nocnym ładowaniu
wyłączony transfer danych, wifi, synchronizacja,
pogadałem może z 10 min i napisałem z 10 sms
mam już 52% baterii :)
Deezee

Pochwały: 1
Telefon:: Htc
ROM: Miui

Postprzez shayk » 20 sie 2015, o 14:30

Czego wymagać za 105$... w budżetowcach może siedzieć wszystko, dlatego warto inwestować we flagowce
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez Flyagaric » 20 sie 2015, o 14:32

Gap12 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie róbmy offtopu - nie tu miejsce na moje do nich żale. Nie dyskutujemy o sklepie, ale o tym jak załatwia sprawę wpadki z tym konrketnym fonem. Sprzedali tego tony, a teraz raczej umywają ręce mówiąc: to nie my, to producent. Zobaczymy jak inni sprzedawcy się zachowają, ciekaw jestem, czy ktoś się pokaże z lepszej strony.

@Deezee - wow, jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi jeszcze na myśl kupić jakiś fon w przedsprzedaży (świerzbiła eka tutaj i z Meizu M2), to napiszę najpierw tutaj żebyście mnie trzepnęli na spamiętanie. Po udanym DG750, to jest spora wpadka tego producenta. Grunt pod nowego flagowca 'oczyścili' sobie w najgorszy możliwy sposób.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 131
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez anduril » 20 sie 2015, o 22:03

@Deezee - nie wyciągam tak mocnych wniosków. To mój pierwszy fon z gorylem, a producent nie podaje wersji, wiec to może być ta najsłabsza (najstarsza). Zwracam tylko uwagę że testów scyzorykowych robić nie warto. A ja też trochę niepotrzebne zdarłem folię, ale nie znoszę dziadostwa pasjami... już wolę kilka rysek :P
anduril
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Postprzez Deezee » 25 sie 2015, o 15:13

Zdaje się, że wątek umarł, byłem cytowany na koniec to podsumuję. Telefon jeszcze nie wypadł mi z kieszeni, co pewnie zakończy jego żywot. Myślę, że na tym kończy się moja przygoda z tanimi chińskimi markami, no może poza moto :) Telefon śmiga aż miło, ale matactwa producenta pozostawiają niesmak max. Wymieniane przeze mnie wcześniej niedoróbki psują wstępną zabawę, teraz jak już mniej w niego klikam tylko gadam to jakby mniej mi to przeszkadza. Bateria jest tragiczna, jak ktoś znajdzie zamiennik od innego telefonu, który będzie pasował to wchodzę w to. I to by było na tyle.
Deezee

Pochwały: 1
Telefon:: Htc
ROM: Miui

Postprzez kemotsilf » 26 sie 2015, o 01:16

Panowie i Panie ale numer, wykupiłem w LITB ubezpieczenie od VAT na Doogee Valencia2 Pro, telefon został zatrzymany w UC i nałożyli na niego podatek VAT. Przesłałem wszystkie dokumenty potwierdzające zapłatę podatku a LITB odpisał, że nie zwróci bo wysyłka była z magazynu w Europie, miał ktoś tak, co można z tym zrobić??

"
Informujemy, że wszystkie produkty wysyłane z naszego europejskiego magazynu pochodzą oryginalnie z Chin i zostały one obłożone cłem i podakiem VAT. Z tego też względu do wartości tego zamówienia została doliczona opłata za podatek VAT.

Chcąc zapewnić naszym klientom jak najprzyjemniejsze zakupy, do Twojego zamówienia doliczyliśmy wartość VAT w wysokości jedynie 5% wartości zamówienia. Wartość ta jest znacznie niższa od stawki VAT obowiązującej w Twoim kraju. Z tego też względu doliczona opłata VAT nie podlega refundacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, sugerujemy Ci skontaktowanie się z lokalnym urzędem celnym.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i współpracę..
"
kemotsilf

Telefon:: Lenovo

Postprzez anduril » 26 sie 2015, o 01:27

@Deezee - mi wypadł już z 5 razy, w tym na kafle z dwóch metrów - poza kilkoma zadrapaniami i minipęknięciami w narożnikach plecków (już sklejone) wszystko gra i buczy.
Co do baterii to nie wiem co zrobiłem, ale teraz zaczęła mi spokojnie wystarczać na cały dzień, a przy necie po 3G non-stop zgubiła tylko 35% w 2 godziny, co uważam za bdb wynik.
Ten telefon nie jest zły. Zgubiła go niestety pazerność producenta-kombinatora.

@Kemotsilf - ściema. Jeśli z Europy, to nie dostałbyś cłowatu. Co mówi tracking?
anduril
AKTYWNY

Postprzez kemotsilf » 26 sie 2015, o 01:42

anduril napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

sam nie wiem:/
http://emonitoring.poczta-polska.pl/?nu ... 26192337NL
kemotsilf

Telefon:: Lenovo

Postprzez anduril » 26 sie 2015, o 09:13

kemotsilf napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

sam nie wiem:/
http://emonitoring.poczta-polska.pl/?nu ... 26192337NL

Przepatrz dokładnie potwierdzenie zamówienia. Nie przypominam sobie żadnych opłat 5% na poczet VATu, to nie Amazon. Do tego przecież UC nie pobrałby VATu od przesyłki z Holandii...
Może spytaj w wątku o zamówieniach z Chin?
anduril
AKTYWNY

Postprzez blue_voyager » 26 sie 2015, o 09:19

Proszę o sprawach celnych rozmawiać w odpowiednim wątku:

oplaty-celne-za-towary-sprowadzane-z-chin-t1159.html

Tu rozmawiamy o telefonie Doogee.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do DOOGEE