Dobra bateria, stabilny

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dobra bateria, stabilny

Postprzez twierdzenie » 17 lut 2019, o 19:47

Cena (bez VAT):140$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:im mniej tym lepiej
Ilość RAM/ROM/Procesor:4/32GB
Dual/Single sim:
Preferowane marki:Xiaomi, Lenovo
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):bez znaczenia
Wymagania (parametry, funkcje):
Opis:Szukam telefonu "markowego"(nie oukitele czy inne) ze stabilnym softem angielskim, b. dobrą baterią, z obsługą 3g.Na aparacie,4g czy super wydajności nie zależy mi. Wybieram między Xiaomi redmi 6 pro, cool1 a rn 5...
twierdzenie

Telefon:: p780

Reklama

Re: Dobra bateria, stabilny

Postprzez zawel » 18 lut 2019, o 12:34

Jeżeli priorytetem jest (mały) rozmiar to Redmi 6 pro albo jego brak bliźniak czyli Mi A2 lite zależnie od tego czy lubisz MIUI czy nie.
zawel
VIP

Pochwały: 70
Telefon:: Le Max 2 (x829)
ROM: LOS 16.0

Postprzez twierdzenie » 18 lut 2019, o 12:53

Działam na rn2 i nie mogę narzekać na miui, jednak bateria i 2GB ram zabijają ten telefon.
A jak z responsywnoscią dotyku w R6 pro? Pytam, bo żona ma redmi 4x i powiem szczerze, że ogólnie telefon fajny, gdyby nie dziwnie działający dotyk(wiem to najtańsza seria Xiaomi). Stąd moje pytanie czy dalej pchają do "najbudzetowniejszych" telefonów dotyku jak z oukitela czy cosik się poprawiło?
A może ktoś wie jaka jest różnica w R6 pro między global version a ichniejszą?
twierdzenie

Postprzez twierdzenie » 19 lut 2019, o 08:38

Chyba się zagalopowałem z tą wersją global redmi 6 pro, bo nie mogę takiej nigdzie znaleźć, są tylko multlanguage, nie wiem więc czy po ota nie zostanie uceglony. Ktoś ma ten telefon?
twierdzenie

Postprzez Rura » 19 lut 2019, o 08:48

Odblokowujesz bootloader (niestety się czeka) i zmieniasz soft.. Miuipolska.pl I wsio jest objaśnione...
Rura
AKTYWNY

Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez smietana » 19 lut 2019, o 10:56

twierdzenie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Kupuj Xiaomi ale wersje Global i z wgranym romem Global. Nie zmieniaj na miuipolska, obecnie Global bije o glowe xiaomi.eu. Dla mnie bez sensu zmian i odblok btl dla xiaomi.eu dla zmian kosmetycznych, to ze dziala lepiej to mit.
A odblokowany btl daje mozliwosc zlodziejowi wgranie co chce i zapomnij o tel.
I nie nie kazdy musi czekac na odblok, ostatbio zakupione mi8 lite, redmi 6 i redmi note 6 pro, wszystkie 3 w wersji Global z Romami Global Stable, odblokowanw bootloadera w 2 minuty i wgrałem Global Beta i już.
smietana
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: xiaomi

Postprzez Rura » 19 lut 2019, o 11:05

Napisał, że nie może znaleźć globala, dlatego podałem co może zrobić...
Gdyby wszedł i poczytał, to wszystkiego by się dowiedział, łącznie z tym jak/po co/dlaczego z powrotem przyblokować bl.
Nie musi "wgrywać" eu, może globala, czy cokolwiek innego...
A Ci co czekają 1800 godzin na odblokowanie, twierdzą inaczej.... Mianowicie, że trzeba czekać i to coraz dłużej...

Edyta: redmi note 6 pro za mały pieniądz w x-komie... Taniej niż u braciszków i z gwarancją
https://photos.app.goo.gl/dCj1hFzSKo7ickHB9
Rura
AKTYWNY

Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Powrót do Jaki telefon kupić ?