• Reklama

Do 700 pln , dobry aparat

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Do 700 pln , dobry aparat

Postprzez barm29 » 3 cze 2017, o 12:01

Cena (bez VAT):700 (lub wiecej w przypadku fajnej opcji)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: bez znaczenia
Ilość RAM/ROM/Procesor:min 3GB
Dual/Single sim:Dual
Preferowane marki:
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):bez znaczenia
Wymagania (parametry, funkcje):dobry aparat, wyraźne detale sczególnie przy słabym świetle, niezla bateria
Opis:Poszukuje telefonu z dobrym aparatem, niezla bateria,budzet moge ewentualnie zwiekszyc, fajnie jakby byl wytrzymaly i tutaj na 1 miejscu jest MOTO X Force - jednak brakuje mu dual sim
barm29

Telefon:: LETV

Reklama

Re: Do 700 pln , dobry aparat

Postprzez Kagor » 3 cze 2017, o 12:23

Ta Motorola to koszt co najmniej 1200 zł z tego co widzę. Kilka tygodni temu też zamawiałem telefon, miałem podobne wymagania co do Ciebie i ostatecznie zdecydowałem się zamówić Leeco Cool1 który powinien dotrzeć do mnie za kilka dni (obecnie celnicy w Zabrzu go maltretują :evil: :evil: :evil: ). Na papierze chyba spełnia wszystkie z podanych przez Ciebie wymogów ale niestety jeszcze nie mam go w rękach więc nie mogę nic zagwarantować, tak czy siak warto mu się przyjrzeć.
Kagor

Telefon:: Xiaomi
ROM: Miui Global

Powrót do Jaki telefon kupić ?