• Reklama

Do 500zł z Polski 5-5.2"

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Do 500zł z Polski 5-5.2"

Postprzez fake4r » 5 kwi 2018, o 16:48

Cena (bez VAT): do 500zł brutto
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5.2
Ilość RAM/ROM/Procesor: min. 2/16GB
Dual/Single sim: nieistotne
Preferowane marki: Xiaomi, Samsung, Lg
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska dystrybucja z gwarancją w Polsce
Wymagania (parametry, funkcje):
Opis: Hej. Potrzebuję telefonu dla teściowej z Polski i z Polską gwarancją najlepiej z jakiegoś pewnego sklepu (nie magazyn eu...) do 5.2" ekran i przynajmniej te 2GB ramu żeby to płynnie chodziło. Wymagań specjalnych raczej brak. Ewentualnie nie za mała bateria. Nie wiem kompletnie na co się zdecydować w tej kwocie, tym bardziej z markami Samsung czy LG nie jestem w ogóle w temacie. Liczę na waszą pomoc. Dzięki

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi Note 5 Pro

Reklama

Re: Do 500zł z Polski 5-5.2

Postprzez Flyagaric » 5 kwi 2018, o 17:09

W tej cenie to chyba tylko jakieś Redmi.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 138
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez xany » 5 kwi 2018, o 17:35

Ostatnio kupiłem mamie Vargo ivargo i szczerze to polecam i nie polecam. Parametry jak na 300 zł dobre, 3gb ram, snap, aparat średnia półka i bateria na jeden dzień.. ale czego oczekiwać za 300 zł? dodatkowo wykonanie na dobrym poziomie, a sam telefon niewiele waży. dodatkowo fingerprint (przyzywoicie działający) który w seriach redmi note za tą kwotę nie jest spotykany.. z minusów to, że upadł i nie chciał działać dotyk ale już naprawiłem.. GPS działa bez problemowo co w mediatekach za tą cenę może być lada problemem.. i na flaszke jeszcze zostanie :lol:
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
xany
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Leeco Cool1

Re: Do 500zł z Polski 5-5.2"

Postprzez fake4r » 5 kwi 2018, o 18:25

Bez takich proszę :-D

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi Note 5 Pro

Postprzez xany » 5 kwi 2018, o 18:39

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Już nie będę. Ksiałomi lypsze! Halina pakuj torby biegniemy po redmi 5a do biedrony bo promocja!!
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
xany
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Leeco Cool1

Postprzez omi » 5 kwi 2018, o 19:47

Z tego co piszecie w różnych postach to po akcji Biedrony nota bene od jutra ważnej można już u nas taniej kupić to redmi, więc też jakiś plus.
Mimo wszystko to przy ograniczonym budżecie jestem za Le pro 3 elite lub LeRee z Chin na razie. Wiem, ma być 5-5.2" ale przy takiej kwocie nie ma co marudzić.
Poza tym używany A5 2016 czy nawet Huawei P9 Lite moim zdaniem zmiotą to redmi w mgnieniu oka i mieszczą się w 5.2".
A5 2016 przebije aparatem i ekranem wszystkie powyższe, nawet mi5, a P9 Lite dźwiękiem i aparatem (poza A5 2016 i mi5).
Teraz doczytałem - dla teściowej to raczej nie Leeco (ten to może dla teścia). Stawiałbym tu na A5 2016 lub 2017 (bo gdzieś już było dobrej promocji).
Fajne radiowo też jest LG K8 2017, ale sensowny zakup to tylko z odkupu 300-400 zł za nówkę lub mniej - ten fon ma jedynie 1,5GB ram i aparat bardzo słaby, ale zasięg ma zacny, a w chińczykach jak to w chińczykach. Coś z Oreo przydałoby się, bo teściowa nie zmieni szybko, więc z braku laku może jednak jakiś Xiaomi.
Ostatnio edytowano 5 kwi 2018, o 20:14 przez omi, łącznie edytowano 1 raz
omi
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Postprzez okikus » 5 kwi 2018, o 20:10

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Leś do biedry jutro z rana i kup jej redmi note 5A.
okikus
AKTYWNY

Pochwały: 24
Telefon:: ZUK Z2 PRO
ROM: Resurrection Remix

Postprzez omi » 5 kwi 2018, o 20:16

No może to jednak ma sens. Krajowa gwarka cenna. Fon nie dla nas, ale ma swoje plusy .
No ale jednak nie. Teściowa też człowiek. Zapewne objadasz się się u niej smakołykami o których inni mogą pomażyć, a tu fon 16:9 z 32 tyś w Antutu.
Rozmiar na plus, rozdzielczość można przeboleć, ale przy 16:9 to nawet Ci co mają 4GB ram i kilka razy tyle w Antutu często narzekają, a nakładka Xiomi nie należy do lekkich, więc główkuj.
Kto jak kto, ale Ty jesteś profesjonalistą.
Nikt nie pisał, że będzie lekko. Z moich doświadczeń starsze osoby chcą głównie znośny aparat. Nie wspominają tu o jakości połączeń, bo to dla nich oczywiste i nie znają problemów z chińskich fonów.
Twoja teściowa jest zapewne dość młodą osobą, więc pewnie ma większe wymagania tj. takie jak większość z nas, a na 40+ (lub nawet 50+ czy 60+/70+ całkiem często) redmi note 5A, no sorry, ale lubię Cię i staram się być szczery.
Tego fona to Biedrona powinna rozdać starszym pracownikom i nie mącić ludziom w głowach. Poza tym dokupienie karty pamięci to też spory wydatek i nawet najlepsza nie będzie już tak szybka jak pamięć wbudowana. To koleiny minus Redmi Note 5A. Poza tym to ciagle Xiaomi. Kup jej lepiej długopis tej firmy. Moja matka lubi je do krzyżowek, choć dziś nie są tak tanie jak kiedyś. Jeden wkład starcza jej na jakiś tydzień, ale je lubi, więc kupuję. Ja ich nie lubię.
omi
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Postprzez SpeedoFST » 5 kwi 2018, o 22:47

okikus napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Leś do biedry jutro z rana i kup jej redmi note 5A.

pisał, że do 5.2" a redmi z biedry ma 5.5 to po co mu wciskacie?
SpeedoFST
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: SGS8

Postprzez basswitek » 6 kwi 2018, o 14:29

Kup jej 5.5" to będzie wszystko lepiej widziała, większe ikony, większe zdjęcia do podglądu, internet, smsy da radę pisać bez pomyłek. Kobita będzie nosiła telefon w torebce a obsługiwała nawet taki 5" i tak dwoma rękami ;)
Cool1 pasowałby jak ulał, nie jest duży jak na 5.5 i pewnie leży w dłoni, ładne zdjęcia, dobra bateria, tylko kupiłbym jakiś wzmacniany futerał + szkło dla pewności.
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Xiaomi mi4c

Powrót do Jaki telefon kupić ?