• Reklama

DHgate?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez Monia2 » 14 gru 2016, o 23:36

Hejka,
Czy płacił ktoś ostatnio na dhgate przez przelewy24? Pierwszy raz tam kupuję i mam problem z zapłatą. Przy wyborze opcji przelewy24 nie pokazują mi się banki do wyboru, tylko otwiera się okienko żeby zalogować się do Skrill (ewentualnie otworzyć tam konto) i dopisek że tam będę mogła płacić przelewami24. Czy to jakiś chwilowy błąd, czy tak ma być? Zadałam pytanie supportowi dhgate ale na razie bez odpowiedzi. Nie mam ochoty otwierać skrilla bo przy ewentualnym refundzie jak ja to wypłacę? Kiedyś na skrillu były jakieś prowizje przy wypłacie środków. Chyba, że to z automatu jakoś idzie. Proszę o pomoc może ktoś ostatnio płacił na dhgate przelewami24.
Monia2

Telefon:: Xiaomi

Reklama

Re: DHgate?

Postprzez Rangiz » 15 gru 2016, o 02:18

Tak ma być, że idzie przez Skrilla.
Rangiz
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Postprzez Monia2 » 15 gru 2016, o 03:47

Dzięki, jakoś poszło ;-) A nie wiesz przypadkiem jak jest przy ewentualnym zwrocie płatności (refundacji), czy też pieniądze z automatu wrócą na konto bankowe? No i czy przypadkiem Skrill nie urwie z tego prowizji 23,59zł. (5,50 EUR)? Ogólnie to jestem zła, że musiałam zakładać to konto na Skrillu. Nie powinno się reklamować dhgate na necie że umożliwia płatność przez przelewy24, bo to tak nie do końca prawda. To jest po prostu płatność Skrillem tylko taka trochę zautomatyzowana. Przynajmniej ja tak to odbieram.
Monia2

Postprzez Monia2 » 13 sty 2017, o 02:16

Może się komuś przyda taka informacja. Korzystałam na Dhgate z częściowego refunda i wszystko się odbyło z automatu przez Skrilla i przelewy24. Nie musiałam nic zlecać na Skrillu. Prowizji też żadnej Skrill nie pobrał. Na konto w banku wróciła pełna kwota o jaką wnioskowałam. Tak więc mogę sklep polecić :-)
Monia2

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI