• Reklama

dhgate płatność przelewy24 problem

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

dhgate płatność przelewy24 problem

Postprzez Monia2 » 15 gru 2016, o 00:41

Witam,
Czy ktoś płacił ostatnio na dhgate przelewami24? Jak to działa? Czy tak samo jak na Ali? Zrobiłam tam pierwsze zakupy i przy wyborze płatności za pomocą przelewy24, zamiast banków do wyboru, to otwiera się okienko żeby zalogować się do Skrilla (ewentualnie otworzyć tam konto). I dopisek że tam będę mogła skorzystać z przelewy24. Czy to tak działa? Nie chcę otwierać konta na Skrillu, bo przy ewentualnym refundzie jak będę chciała to wypłacić to może być prowizja. Chyba że to jakoś inaczej działa. Jak ktoś coś wie to bardzo proszę o informacje.
Monia2

Telefon:: Xiaomi

Reklama

Re: dhgate płatność przelewy24 problem

Postprzez marcoos1 » 15 gru 2016, o 00:49

Nie powielaj swoich pytan.
Twoje poprzednie pytanie przeniosłem do tematu o DHgate (zamiast w temacie o koszulkach) a ten temat zamykam
dhgate-t29158.html
marcoos1
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: samsung

Re: dhgate płatność przelewy24 problem

Postprzez marx » 15 gru 2016, o 21:35

Tylko dodam, że najlepiej płacić paypalem i powiązać go ze swoja kartą dolarową. będzie taniej i bezproblemowo, czego nie można powiedzieć o przelewy24. paypal-platnosc-w-dolarach-bez-przewalutowania-t1165.html
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI