• Reklama

Czy wy też macie problem z otwarciem sporu na Aliexpress?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Czy wy też macie problem z otwarciem sporu na Aliexpress?

Postprzez Flyagaric » 10 lis 2017, o 00:03

Właśnie mi dzisiaj przeszedł jeden termin - nie dostałem powiadomienia. Za 2 dni mija drugi, więc prewencyjnie chcę otworzyć spór, bo to już 60 dni mija. Okazuje się, że to nie działa i nie mogę otworzyć sporu.
Strona wygląda tak:
Obrazek

Wypełnienie całości jest niemożliwe, bo pierwsza sekcja to jakaś nierozwijalna malutka ramka - przy której oczywiście jest czerwona gwiazdka. Wygląda, że muszę też załączyć wideo, choć nie wiadomo po co - przedmiot nie dotarł, chcę refundu.
Guziki do wgrania wideo i ten SUBMIT nie działają - wciskają się, ale brak jakiejkolwiek reakcji.

Myślałem, że moja przeglądarka świruje, ale na 2 innych to samo. Sprawdzę jeszcze na innym kompie, ale coś mi się tu nie podoba.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: Czy wy też macie problem z otwarciem sporu na Aliexpress

Postprzez clorox » 10 lis 2017, o 00:28

Otwierasz Ali na karcie "incognito"? Ja już od jakiegoś czasu na normalnej karcie w ogóle nie mogę się na swoje konto zalogować
Nie działa kliknięcie "sign in". Przez "incognito" wszystko działa bez problemów.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: Meizu M2
ROM: Flyme 4.3.2.A

Postprzez Flyagaric » 10 lis 2017, o 01:56

To jest kwestia ciasteczek, jak je wyczyścisz, to znów ci pójdzie. Tutaj ewidentnie formularz nie działa. To nie poszło na 3 różnych przeglądarkach - tryb poufny nic nie zmieni.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez Alyaa » 10 lis 2017, o 02:10

Sprawdziłam u siebie - formularz działa. Przeglądarka Chrome - w miarę nowa instalacja. Windows 10.
Alyaa

Pochwały: 6
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Postprzez Flyagaric » 10 lis 2017, o 02:18

Pocieszjące ... A daj screena jak to powinno wyglądać chociaż.
Ostatnio edytowano 10 lis 2017, o 02:42 przez Flyagaric, łącznie edytowano 2 razy
Flyagaric
VIP

Postprzez Alyaa » 10 lis 2017, o 02:32

Obrazek

Zobacz czy nie pomoże wyczyszczenie flasha, bo wiele stron, które by się wydawało, że nie korzysta z niego, jednak korzysta.
Alyaa

Pochwały: 6
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Postprzez Flyagaric » 10 lis 2017, o 02:42

U mnie wygląda wszędzie tak samo. W trybie prywatnym oczywiście też.
3 różne kompy i na każdym wygląda to tak samo. Co jest grane? Jutro w pracy jeszcze zobaczę.
Telefona jeszcze nie próbowałem! Dobry pomysł.

EDIT - ale jaja. Z telefonu poszło, ale też nie było łatwo, bo w ostatnim kroku klawiatura zasłania przycisk SUBMIT i nie da się jej schować. Na szczęście można kliknąć w ADD EVIDENCE (do dodawania zdjęć) i potem zrobić CANCEL, klawiatura już się nie pokaże i widać przycisk SUBMIT... Uff.
Flyagaric
VIP

Postprzez Flyagaric » 10 lis 2017, o 15:07

Update - dziś formularz wygląda tak samo jak na moim screenie, ale przynajmniej naprawia się po kliknięciu w ten pierwszy, zapadnięty box ("I want to apply for"). Rozwija się już lista, formularz momentalnie zmienia się na taki jak powinien być (jak podlinkowała Alyaa) i guziki działają. Chyba to było coś od Ali.

Porada - jak ktoś ma problem na kompie, to próbować na telefonie.
Flyagaric
VIP

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI